Szukaj

Gabi Drzewiecka skomentowała przejęcie „Big Brothera” po Agnieszce Woźniak-Starak. Piękne słowa

Gabi Drzewiecka została nową prowadzącą Big Brothera. Na Instagramie oficjalnie podziękowała fanom za wsparcie oraz nawiązała do wydarzeń, jakie w ostatnim czasie spotkały byłą gospodynię show, Agnieszkę Woźniak-Starak.
Gabi Drzewiecka, Agnieszka Woźniak-Starak, Big Brother

Gabi Drzewiecka, Agnieszka Woźniak-Starak, Big Brother

Gabi Drzewiecka została nową prowadzącą kultowego Big Brothera. To ona zastąpi pogrążoną w żałobie Agnieszkę Woźniak-Starak, która na jakiś czas znika z show-biznesu. Informację o wyborze nowej gospodyni reality-show potwierdził Edward Miszczak. Dyrektor TVN-u uspokoił również, że Woźniak-Starak powróci do telewizji, gdy tylko poczuje się na siłach.

Zobacz: Kiedy Agnieszka Woźniak-Starak wróci do pracy? Edward Miszczak komentuje

Gabi Drzewiecka nową prowadzącą program Big Brother

Pod adresem Drzewieckiej posypało się wiele gratulacji. Dla młodej i pięknej prezenterki udział w Big Brotherze będzie doskonałą okazją do zyskania kolejnego grona fanów. Zwłaszcza, że to, które udało się jej uzbierać przez ostatnie lata, jest naprawdę imponujące. Tylko na Instagramie jej poczynania obserwuje niemalże 90 tysięcy internautów. To właśnie im Gabi podziękowała za wsparcie:

Dziękuję za wszystkie ciepłe słowa, które otrzymałam i otrzymuje od Was od wczoraj. Potwierdzam – będę miała przyjemność prowadzić drugą edycję”Big Brothera”.

Drzewiecka nawiązała także do tragicznych wydarzeń z 18 sierpnia, kiedy to na jeziorze Kisajno w wyniku nieszczęśliwego wypadku zmarł Piotr Woźniak-Starak, mąż poprzedniej prowadzącej program:

Ta decyzja była dla mnie ciężka ze względu na tragiczne okoliczności, które są powodem tej zmiany. Wiem też, że Agnieszka Woźniak-Starak postawiła poprzeczkę naprawdę wysoko. Zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby nie zawieść fanów programu i sprawić, ze będzie się Wam go dobrze i przyjemnie oglądało. Trzymajcie kciuki

View this post on Instagram

Dziękuję za wszystkie ciepłe słowa, które otrzymałam i otrzymuje od Was od wczoraj. Potwierdzam – będę miała przyjemność prowadzić drugą edycję @bigbrother.tvn7 Ta decyzja była dla mnie ciężka ze względu na tragiczne okoliczności, które są powodem tej zmiany. Wiem tez, że @aga_wozniak_starak postawiła poprzeczkę naprawdę wysoko. Zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby nie zawieść fanów programu i sprawić, ze będzie się Wam go dobrze i przyjemnie oglądało. Trzymajcie kciuki ☺️ • • • Fot. @mj_photogp Mateusz Jagielski/East News • ___________________________________________________ #bigbrother #tvn7 #tvn #host #bigbrotherpoland #program #tvshow #wyzwanie #challenge

A post shared by Gabi Drzewiecka (@g_rulez) on

Piękne słowa Gabi poruszyły jej fanów, czego wyraz dali w komentarzach pod wpisem. Wielu z nich zgodnie stwierdziło, że wybór Drzewieckiej na nową prowadzącą Big Brothera jest strzałem w dziesiątkę:

  • Najlepszy możliwy wybór to właśnie Ty na godne zastąpienie Agnieszki.
  • Będzie dobrze Gabi, nie mam co do tego wątpliwości.
  • Nasza Gabi staje się coraz większą gwiazdą!
  • Wspaniałe wiadomości Gabi, jesteś świetną dziennikarką.

My również gratulujemy.

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak oficjalnie pożegnała Piotra Woźniaka-Staraka. Opublikowała poruszający nekrolog

Kim jest Gabi Drzewiecka?

Gabi Drzewiecka ma 33 lata. Jest doświadczoną i uznaną dziennikarką. Do tej pory jej głównym zajęciem było prowadzenie stacji radiowej. Przez 6 lat prowadziła swój własny program w stacji Chillzet pod nazwą Gabinet Dźwięku. Pomimo sporej popularności wśród słuchaczy, Drzewiecka podjęła decyzję o rozpoczęciu kariery na szklanym ekranie. W trakcie wakacji poprowadziła kilka wydań Dzień Dobry TVN, wystąpiła jako gospodynie festiwalu w Sopocie Top of the Top, a teraz dołączyła do obsady prowadzących program Big Brother. Prywatnie związana jest z Łukaszem Riedlem, redaktorem porannego show TVN-u.


Gabi Drzewiecka - gwiazdy promują TOP of the TOP Sopot Festival 2019

Gabi Drzewiecka - gwiazdy promują TOP of the TOP Sopot Festival 2019

Gabi Drzewiecka - Sylwester 2018 TVN, Warszawa

Gabi Drzewiecka - Sylwester 2018 TVN, Warszawa

Gabi Drzewiecka – Top of the Top 2019

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×