Szukaj

Post Agnieszki Woźniak-Starak wstrząsnął show-biznesem. Lewandowska, Rusin, Górniak i inni wspierają dziennikarkę

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak, 13 września wróciła na Instagrama. Pod wpisem, który opublikowała w sieci, wypowiedziało się wiele gwiazd. Kto wsparł dobrym słowem wdowę po Piotrze Woźniaku-Staraku i jak na jej wpis zareagowała Gabi Drzewiecka? 

Agnieszka Woźniak-Starak kilka tygodni temu straciła męża. Kiedy media obiegła informacja o tym, że Piotr Woźniak-Starak nie żyje, dziennikarka zniknęła z życia publicznego. Jedynym komentarzem, którym w tamtym czasie opublikowała, był wzruszający nekrolog, w którym pożegnała ukochanego.

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak oficjalnie pożegnała Piotra Woźniaka-Staraka. Opublikowała poruszający nekrolog

Agnieszka Woźniak-Starak wspierana przez gwiazdy

W piątek Agnieszka Woźniak-Starak przerwała milczenie. Opublikowała wpis, który chwyta za serce. We  wzruszających słowach opowiedziała o swojej stracie i swoim mężu, przyznając, że chociaż go nie ma, pozostawił wokół niej najlepszych ludzi na świecie.

Woźniak-Starak zwróciła się do Gabi Drzewieckiej, za którą trzyma kciuki, a także do Filipa Chajzera i Małgorzaty Ohme:

Dziś startuje Big Brother. Gabi @g_rulez, wiesz, że zawsze trzymałam za Ciebie kciuki, jesteś mądrą, piękną i bardzo fajną dziewczyną, dużo nas łączy, zwierzęta, muzyka, wspólni znajomi. Dziś też trzymam. Pamiętaj, to jest teraz Twój program, ciesz się nim, a ja jestem z Tobą całym sercem. Gosia @gosiaohme, Filip @filip_chajzer z Wami też!

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała pierwszy wpis od śmierci ukochanego męża: „Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady…”

View this post on Instagram

Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję. Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne. Krzyś @tery333, powiedziałeś, że Piotrek nieprzypadkowo wybrał nas, on wiedział, że razem damy radę. Masz rację. Słyszę jak mówi „Szlumi, ogarniesz to” i wierzę, że się uda, bo dzięki Wam nadal stoję. Dziś startuje Big Brother. Gabi @g_rulez, wiesz, że zawsze trzymałam za Ciebie kciuki, jesteś mądrą, piękną i bardzo fajną dziewczyną, dużo nas łączy, zwierzęta, muzyka, wspólni znajomi. Dziś też trzymam. Pamiętaj, to jest teraz Twój program, ciesz się nim, a ja jestem z Tobą całym sercem. Gosia @gosiaohme, Filip @filip_chajzer z Wami też! Kasia M., jesteś najlepszą szefową na świecie. A dziś już nie tylko szefową. Jeśli kiedykolwiek wrócę do telewizji to po to, żeby pracować z Tobą, pamiętaj. Kocham magnolie. Dziękuję. Nie wiem, co będzie, ale wiem jedno, mam wielkie szczęście, że na swojej drodze spotykam takich ludzi. Nie mogę w tym poście oznaczyć wszystkich, o których myślę. Ale o wszystkich pamiętam ????

A post shared by Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) on

Pod wpisem błyskawicznie pojawiło się wiele komentarzy ze słowami wsparcia. W stronę Agnieszki zwróciły się także gwiazdy, w tym m.in. Anna Lewandowska, Małgorzata Rozenek, Kinga Rusin. To jednak dopiero początek bardzo długiej listy.

  • Śniłaś mi się dzisiaj. Przytulam – komentowała Agnieszka Włodarczyk.
  • Always& Forever – podkreślała Zosia Ślotala.
  • Trzymaj się dzielnie Aga! – apelowała Natalia Siwiec.
  • Wysyłam więc jeszcze więcej ciepła – dodała Margaret.
  • Nie ma wiele mądrych słów w takich momentach naszego życia. Pozostaje tylko miłość i modlitwa. Oddajemy ją Tobie Agnieszko, Rodzicom Piotra i jego przyjaciołom. Cierpliwie poczekamy na Twój powrót  ED& Allan – przyznała Edyta Górniak.

Gabi Drzewiecka i Małgorzata Ohmne komentują wpis Agnieszki Woźniak-Starak

Wśród wpisów pojawił się także komentarz Gabi Drzewieckiej, która przyznała, że na wsparcie Agnieszki mogła liczyć zawsze. Oficjalnie jej za to podziękowała:

Aga, Twoje wsparcie i życzliwość czułam zawsze. Bardzo Ci za to dziękuję i wysyłam Ci dużo miłości – napisała w komentarzach nowa prowadząca Big Brothera

Wspaniały gest wydarzył się także w czasie trwania Big Brothera. Podczas ostatniego wyjścia, prowadzący mieli przyczepione do ubrań literki A-W-S. Dlaczego to zrobili? W rozmowie z Jastrząb Post opowiedziała o tym Małgorzata Ohme:

To jest klasa Agnieszki. Wiem, że ona jest sercem z nami. Jeśli widzieliście, dzisiaj mieliśmy literki A-W-S, każdy z nas. Ponieważ jesteśmy Agnieszka myślami z Tobą. Każdy z nas.

Zobacz: Kiedy Agnieszka Woźniak-Starak wróci do pracy? Edward Miszczak komentuje

Małgorzata Ohme, Filip Chajzer, Gabi Drzewiecka upamiętnili Agnieszkę Woźniak-Starak

Małgorzata Ohme, Filip Chajzer, Gabi Drzewiecka upamiętnili Agnieszkę Woźniak-Starak

Wśród prowadzących z przyczepioną literką, była też Gabi Drzewiecka. Jak skomentowała wpis Agnieszki Woźniak-Starak?

Przed chwilą o nim usłyszałam i się popłakałam, ale muszę go przeczytać, bo jeszcze tego wpisu nie widziałam. Przekazano mi, że Aga się bardzo cieszy, że ja to prowadzę program. Dostałam też wiadomość od Agi managerki, że trzymają za mnie kciuki. Jest to dla mnie bardzo ważne, bardzo wzruszające. Agę bardzo lubię i zawsze to powtarzałam, że mi dawała mnóstwo wsparcia. Uważam, że jest to jedna z najbardziej niesprawiedliwie potraktowanych przez publiczność osób, bo zawsze dostawała sporo negatywnych komentarzy. A jest to jedna z najbardziej życzliwych i kochanych osób w show-biznesie. Osoba, która naprawdę szanuje wszystkich, z którymi pracuje. Tym bardziej było mi przykro, że taka sytuacja się zdarzyła i że ona nie mogła poprowadzić programu, który chciała bardzo prowadzić.

Cała rozmowa poniżej.

Zobacz: Filip Chajzer jak mało kto rozumie, jak ciężkie chwile przechodzi Agnieszka Woźniak-Starak [WIDEO]


Małgorzata Ohme, Filip Chajzer, Gabi Drzewiecka upamiętnili Agnieszkę Woźniak-Starak

Małgorzata Ohme, Filip Chajzer, Gabi Drzewiecka upamiętnili Agnieszkę Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak na konferencji Big Brothera

Agnieszka Woźniak-Starak na konferencji Big Brothera

Agnieszka Woźniak-Starak w kombinezonie z Zary

Agnieszka Woźniak-Starak w kombinezonie z Zary

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×