Szukaj

Gabi Drzewiecka o Agnieszce Woźniak-Starak: „Dużo jej zawdzięczam”. Nowa prowadząca „Big Brothera” złożyła poważną deklarację

Gabi Drzewiecka poprowadzi Big Brothera. Nowa prowadząca skomentowała tą sytuację w rozmowie z jednym z tabloidów. Zobacz, co takiego powiedziała. 
Gabi Drzewiecka i Agnieszka Woźniak-Starak

Gabi Drzewiecka i Agnieszka Woźniak-Starak

Big Brother 2 powraca. Już w połowie września fani telewizyjnego show będą mogli zobaczyć nie tylko nowych uczestników, ale także nową prowadzącą. Po tragicznych wydarzeniach do jakich doszły na jeziorze Kisajno, dotychczasowa gospodyni programu Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała, że tej jesieni nie pojawi się na antenie.

Zobacz: Gabi Drzewiecka skomentowała przejęcie „Big Brothera” po Agnieszce Woźniak-Starak. Piękne słowa

Gabi Drzewiecka komentuje Big Brothera

Zastąpi ją Gabi Drzewiecka, o czym jakiś czas temu poinformował dyrektor programowy Edward Miszczak. Kilka dni później nowa prowadząca na swoim Instagramie potwierdziła tę wiadomość, przyznając, że będzie to dla niej nie lada wyzwanie:

Ta decyzja była dla mnie ciężka ze względu na tragiczne okoliczności, które są powodem tej zmiany. Wiem też, że Agnieszka Woźniak-Starak postawiła poprzeczkę naprawdę wysoko. Zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby nie zawieść fanów programu i sprawić, ze będzie się Wam go dobrze i przyjemnie oglądało.

Zobacz: Big Brother 2: nowa prowadząca wybrana! Już wiemy, kto zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak!

View this post on Instagram

Dziękuję za wszystkie ciepłe słowa, które otrzymałam i otrzymuje od Was od wczoraj. Potwierdzam – będę miała przyjemność prowadzić drugą edycję @bigbrother.tvn7 Ta decyzja była dla mnie ciężka ze względu na tragiczne okoliczności, które są powodem tej zmiany. Wiem tez, że @aga_wozniak_starak postawiła poprzeczkę naprawdę wysoko. Zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby nie zawieść fanów programu i sprawić, ze będzie się Wam go dobrze i przyjemnie oglądało. Trzymajcie kciuki ☺️ • • • Fot. @mj_photogp Mateusz Jagielski/East News • ___________________________________________________ #bigbrother #tvn7 #tvn #host #bigbrotherpoland #program #tvshow #wyzwanie #challenge

A post shared by Gabi Drzewiecka (@g_rulez) on

Gabi Drzewiecka odda program Agnieszce Woźniak-Starak?

Nieco więcej na temat nowej roli przyszła prowadząca opowiedziała w rozmowie z dziennikarzami Super Expressu. Przyznała w niej, że w przeszłości często mogła liczyć na pomoc Agnieszki, przez co bardzo się polubiły:

To jest dziewczyna, która zna mnie właściwie od początku mojej pracy w mediach. Ona mi zawsze podawała rękę, bardzo wspierała i ciepło się wypowiadała. Dużo jej zawdzięczam – przyznała Gabi w rozmowie z tabloidem.

Gabi dodała, że chciałaby podołać nowemu wyzwaniu, tak by Woźniak-Starak, kiedy będzie gotowa, mogła do niego wrócić.

Aga bardzo kochała ten program, kochała uczestników, była bardzo mocno zaangażowana, no i bardzo się cieszyła na kolejną edycję. To jest dla mnie dość trudna sytuacja, ale chciałabym podołać temu zadaniu, żeby potem Agnieszka spokojnie mogła wrócić.

Trzymamy kciuki za Gabi w programie!

Zobacz: Czy Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi nowego „Big Brothera”? Zapytaliśmy Małgorzatę Ohme i Filipa Chajzera [WIDEO]


Gabi Drzewiecka - jesienna ramówka TVN 2019

Gabi Drzewiecka - jesienna ramówka TVN 2019

Gabi Drzewiecka – Top of the Top 2019
Gabi Drzewiecka - gwiazdy promują TOP of the TOP Sopot Festival 2019

Gabi Drzewiecka - gwiazdy promują TOP of the TOP Sopot Festival 2019

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×