Spięcie w show-biznesie! Gabi Drzewiecka zaatakowana przez Katarzynę Kwiatkowską! Internauci stanęli w obronie dziennikarki TVN [WIDEO]

Gabi Drzewiecka obrażana przez Katarzynę Kwiatkowską

Gabi Drzewiecka obrażona przez Katarzynę Kwiatkowską

Gabi Drzewiecka jest jedną z najszybciej zdobywających popularność dziennikarek młodego pokolenia w Polsce. Jest charyzmatyczna, piękna i utalentowana – niestety, najwyraźniej nie wszyscy się z tym zgadzają. Gabi padła właśnie ofiarą niezbyt przyjemnej relacji na InstaStory, nagranej przez aktorkę Katarzynę Kwiatkowską. Na wideo, które Drzewiecka udostępniła na swoim Instagramie możemy usłyszeć komentarz Kwiatkowskiej:

Nowa twarz polskiego dziennikarstwa muzycznego. A raczej kosmatość. Matko jedyna, to jest Canal +. Mela Koteluk tam przyszła.

Gabi do filmu dołączyła ostry wpis:

W dobie walki z wszechobecnym hejtem i chamstwem w internecie, takie treści publikuje Kasia Kwiatkowska – osoba, która reprezentuje szeroko pojętą kulturę. W dodatku robi to kobieta kobiecie. @kitykwiat – mało eleganckie.

Internauci byli oburzeni zachowaniem Kwiatkowskiej i nie ukrywali tego w komentarzach. W obronie Gabi stanęły również gwiazdy. Dziennikarze TVN 24 Joanna Kryńska i Radosław Mróz, Anna Dziewic-Meller, Agnieszka Wesołowska, pisarz Jakub Żulczyk, Agata Załęcka, Anna Dec czy Modny Tata.

Pod postem jest prawie 200 komentarzy:

  • a ja tam wiem w czym tkwi „problem”. Jesteś zbyt ładna, zbyt inteligentna, za dobrze się ubierasz i do tego znasz angielski tak, ze zawstydzasz większość innych celebrytów. Wstydź się 😉
  • Tragedia. Przykro tego słuchać. Od razu widać że pani Kasia leczy tobą swoje kompleksy. Dobrze , że to pokazałaś.
  • Kobieta, która ma burzę włosów na głowie jest nazywana „małpą” … przez drugą kobietę, która sądzi, że ma wszelkie prawa.. ja pier*olę ten świat „schodzi na psy” ech ..
    #stopdyskryminacji#stophejtowi
  •  przykro słuchać tej niby dowcipnej relacji . Pani Kwiatkowska ma ewidentnie problemy z poczuciem estetyki i nie tylko z tym ….. Wspieram mocno

Katarzyna postanowiła wreszcie zabrać głos w sprawie, ale wcale nie po to, by przeprosić Gabi za swoją relację. Wręcz przeciwnie:

anonimowa dziewczyna z tv,którą nigdy się nie zainteresuję,właśnie dlatego,że ją zobaczyłam.Jeśli widzę przypala to po nim jadę,Jeśli to tak bardzo przekracza granice twojej wyrozumiałości to przepraszam.Widocznie mam grubiańskie poczucie humoru.Całe szczęście,że skasowałam relację w której dźwiękiem nawiązywałam do planety małp.

A wy jak uważacie? Czy komentarz Katarzyny Kwiatkowskiej był obraźliwy? Czy stanęlibyście w obronie Gabi?

Sopot Top of the Top 2018: Tłum gwiazd na konferencji prasowej! Margaret, Michał Szpak, Patricia Kazadi, Natalia Nykiel, Gabi Drzewiecka

Gabi Drzewiecka pod ostrzałem. Jeden szczegół na jej zdjęciu rozjuszył fanów! „Bardzo się pani oszpeciła”. Riposta? Mistrz!

Marzenie tysięcy fanek spełnione! Ewa Chodakowska dowiezie im jedzenie pod drzwi. Ceny?


Gabi Drzewiecka obrażana przez Katarzynę Kwiatkowską

Gabi Drzewiecka obrażana przez Katarzynę Kwiatkowską

Gabi Drzewiecka obrażana przez Katarzynę Kwiatkowską

Gabi Drzewiecka obrażana przez Katarzynę Kwiatkowską

Gabi Drzewiecka - gwiazdy na pokazie kolekcji Moschino x H&M

Gabi Drzewiecka - gwiazdy na pokazie kolekcji Moschino x H&M

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×