Szukaj

Fundacja Małgorzaty Rozenek. Dopiero co ruszyła, a już pojawił się poważny problem

Małgorzata Rozenek ruszyła z własną fundacją. Gwiazda ze względu na pandemię koronawirusa musiała zmienić plany. Co dalej z działalnością jej oranizacji charytatywnej?
Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek wraz z mężem Radosławem Majdanem powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Syn pary urodzi się na przełomie maja i czerwca. Przypomnijmy, że małżonkowie wychowują wspólnie dwóch synów celebrytki z poprzedniego związku z aktorem Jackiem Rozenkiem. Na czas pandemii koronawirusa gwiazda z rodziną postanowiła opuścić Warszawę i przenieść się w bezpieczniejsze miejsce. Majdanowie kwarantannę spędzają na Mazurach, gdzie wynajmują dom we Wzgórzach Dylewskich.

Małgorzata i jej najbliżsi podczas kwarantanny starają się spędzać czas jak najbardziej rodzinnie: rozmawiają, grają w gry, relaksują się na tarasie, gdzie łapią promienie słońca. Przyszła mama nie zapomina przy tym o obowiązkach i regularnie publikuje nowe posty w internecie. Oczywiście w odpoczynku towarzyszą im ich ukochane psy, które są traktowane jak pełnoprawni członkowie rodziny.

Fundacja Małgorzaty Rozenek: problem z działalnością

Gwiazda w związku z panującym stanem epidemicznym musiała zmienić większość planów zawodowych. Jednym z nich było oficjalne rozpoczęcia działalności jej fundacji, w której pomoc znajdą osoby decydujące się na zapłodnienie metodą in vitro.

Fundacja Rozenek ma przede wszystkim wesprzeć osoby mniej zamożne, dla których koszty zapłodnienia pozaustrojowego znacznie przewyższają ich możliwości finansowe. Gwiazda chce również objąć przyszłych rodziców wsparciem psychologicznym.

Będzie zajmowała się edukacją i pomaganiem parom, które muszą korzystać z pomocy medycyny w leczeniu niepłodności – powiedziała w rozmowie z „Super Expressem”.

View this post on Instagram

Kochani dostajemy od Was bardzo wiele pytań dotyczących kliniki leczenia niepłodności, w której byliśmy pacjentami. To zupełnie zrozumiałe, bo sama szukałam podpowiedzi i informacji gdzie tylko się da. Ponieważ niemożliwym jest odpowiedzenie każdemu osobno, to zrobię to tu???? Klinika Leczenia Niepłodności Novum, to miejsce, w którym znaleźliśmy pomoc ???????? na zdjęciu razem z nami jest nasz kochany dr Piotr Lewandowski, założyciel wraz z dr Katarzyną Kozioł wybitną Embriolog tej Kliniki. Dr Lewandowski i dr Kozioł to prawdziwi lekarze z ogromną pasją i wiedzą, ale też z cudownym podejściem do pacjenta. Nasz przypadek nie był prosty, wymagał niestandardowego podejścia, cierpliwości i jak się okazało czasu. Nigdy przez te kilka lat nie wątpiliśmy, że jesteśmy pod najlepszą opieką. Laboratorium i infrastruktura medyczna jest na najwyższym światowym poziomie, zresztą klinika często leczy pacjentów z całego świata, bo ludzie, którzy marzą o zostaniu rodzicami, potrafią zrobić bardzo wiele, żeby dotrzeć do miejsca z tak wysoką skutecznością jak Novum. Cały personel to specjaliści ogromnej klasy. Muszę tu wspomnieć o naszym Aniele, dobrym duchu i osobie, która zawsze znajdowała dla nas czas i bez której byłoby dużo trudniej, to Pielęgniarka Położna Anna Wiśniewska❤️ Moi synowie Stanisław i Tadeusz również przyszli na świat dzięki temu dream teamowi ???? wspieranemu jeszcze przez dr Wojewódzkiego???? Kochani, czasami trzeba zawalczyć o rodzicielstwo, czasem jest tak trudno, że człowiek myśli, że nie ma już siły i właśnie wtedy warto mieć po swojej stronie tak wybitnych specjalistów, bo wtedy jest się pewnym że nie można zrobić już nic więcej, że wszystko co można było zrobić jest zrobione. My śmiało możemy nazwać i dr Kozioł i dr Lewandowskiego i Anię Wiśniewską naszymi przyjaciółmi, nie dlatego, że wyszło, ale dlatego, że nigdy nawet przez chwilę nie zwątpiliśmy, że robią wszystko co jest w ich mocy, żeby nam pomóc, a ponieważ w klinice dostępny jest każdy rodzaj terapii i klinika wyposażona jest najnowocześniejszy sprzęt dostępny na rynku, to wiedzieliśmy że wszystkie możliwości medycyny są do naszej dyspozycji i to dotyczy każdego pacjenta ???? DZIĘKUJE NOVUM❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek z psiakami w butach Zara

Małgorzata Rozenek z psiakami w butach Zara

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×