Szukaj

Gwiazdy szaleją z fryzurami. Szostak à la J.Lo, Ohme w długich włosach. Nikt nie przebił córki Wiśniewskiego

Fryzury gwiazd na kwarantannie

Fryzury gwiazd na kwarantannie

Od 18 maja salony fryzjerskie wznowiły swoją działalność i przeżywają prawdziwe oblężenie. Stęsknieni klienci szturmem ruszyli, aby oddać się w ręce specjalistów. Pierwsze metamorfozy za nami. Kto zaszalał najbardziej?

Pandemia koronawirusa spowodowała sporo zmian w codziennym życiu. Rząd zdecydował się na zamknięcie miejsc, w których niemożliwe było zachowanie dystansu społecznego. W pierwszej kolejności wyłączone z użytkowania zostały między innymi salony fryzjerskie i kosmetyczne. Przez dwa miesiące ten stan stanowił ogromny problem. Ucierpieli nie tylko właściciele tych miejsc, którzy z dnia na dzień stracili źródło dochodu, ale również  klienci niemogący skorzystać z ich usług.

Od początku maja rząd zdecydował się na stopniowe odmrażanie gospodarki. Wszystko przebiega w kilku etapach, a jednym z nich było wznowienie działalności salonów fryzjerskich. Od 18 maja ponownie możemy korzystać z ich pomocy, jednak wszystko odbywa się z zachowaniem prewencyjnych środków bezpieczeństwa.

Wszystkie polskie gwiazdy od czasu wprowadzenia przez rząd stanu epidemicznego dawały swoim fanom dobry przykład. Cały show-biznes przeniósł się do sieci, a wszelkie metamorfozy i zabiegi pielęgnacyjne na jakiś czas odeszły w zapomnienie.

Metamorfozy gwiazd po kwarantannie

O ile przez całą kwarantannę gwiazdy dosłownie świeciły przykładem, to gdy tylko można już było skorzystać z usług fryzjerów, to rozpoczął się prawdziwy sezon na metamorfozy. Ponad dwa miesiące bez zabiegów pielęgnacyjnych dały się wszystkim we znaki. Niektórzy zdecydowali się na podstawy, takie jak podcięcie końcówek i farbowanie odrostów, inni natomiast po dwumiesięcznej przerwie postanowili zaszaleć na całej linii.

Swoimi pierwszymi zabiegami po kwarantannie pochwaliła się już między innymi Joanna Koroniewska, która z utęsknieniem czekała na farbowanie odrostów.

View this post on Instagram

Przygotowania do #domówkaudowborów pełną parą!!! ????‍♀️????????????A ponieważ dzisiaj oprócz gościa specjalnego @katarzyna_dowbor_official, która to mam cichą nadzieję skarci mego męża a swojego syna a ja poczuję DZIKĄ satysfakcję, (????????‍♀️????) odwiedzi nas cudowne MŁODE małżeństwo- @majabohosiewicz i @stary_dzidziutkow !! ????????????????????Będzie się działo!!!! Tęskniliście?!? Spokojnie, na paznokcie i kosmetyczkę JESZCZE się nie załapałam a więc spokojnie, znowu nie będę na tip top. ???????????????? #dowborybehappy #powercouple #zapraszamy #☘️ USPOKAJAM WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH MARTWIĄCYCH SIĘ O ZŁAMANIE ZAKAZU- TO PRZYGOTOWANIA DO SESJI ZDJĘCIOWEJ BEZ UDZIAŁU OSÓB TRZECICH.

A post shared by Joanna Koroniewska – Dowbor (@joannakoroniewska) on

Na bardzo spektakularne metamorfozy zdecydowały się natomiast inne gwiazdy. Karolina Szostak zainspirowana J.Lo postawiła na burzę loków, a Ela Romanowska wybrała całkowicie nowy kolor włosów. Kasia Glinka jest jedną z gwiazd, które również odwiedziły już swojego ulubionego fryzjera, aktorka jednak jeszcze nie pochwaliła się efektami tej wizyty.

Z nową fryzurą zaszalała również córka Michała Wiśniewskiego i Mandaryny – Fabienne. Nastolatka postawiła na bardzo odważną metamorfozę i przefarbowała swoje włosy na różowo. Dodatkowo zdecydowała się na piercing. Zamiłowanie do kolorowych włosów jest chyba u Wiśniewskich rodzinne.

Metamorfoza Fabienne Wiśniewskiej

Metamorfoza Fabienne Wiśniewskiej

Z usług słynnego fryzjera gwiazd, Kajetana Góry, do którego udała się Fabienne, skorzystała również Małgorzata Ohme. Słynna psycholog dziecięca odświeżyła kolor, ale na Instagramie zaprezentowała się w kilku perukach z naturalnych włosów. Jedna z nich całkowicie zmieniła jej wizerunek.

Małgorzata Ohme - nowa fryzura

Małgorzata Ohme – nowa fryzura

Nie tylko kobiety z niecierpliwością czekały na swoje metamorfozy. Po wizycie u fryzjera jest również Nergal.

Czyja metamorfoza jest najbardziej udana?


Elżbieta Romanowska przeszła metamorfozę

Elżbieta Romanowska przeszła metamorfozę

Karolina Szostak

Karolina Szostak

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×