Szukaj

Fryzjer gwiazd publicznie wytknął Joannie Krupie największą wadę. Odpowiedziała mu w osobnym wpisie

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa z polskim show-biznesem związana jest od dekady. Od 7 lat korzysta z usług tego samego stylisty fryzur. Ekspert od wizerunku gwiazd zdradził, czego najbardziej nie lubi w swojej podopiecznej. Nie pozostała dłużna i odpowiedziała na zaczepkę.

Joanna Krupa w mediach zaistniała ponad dekadę temu. Najpierw rozgrzała do czerwoności amerykański show-biznes, występując w tamtejszym Tańcu z gwiazdami, a potem zwróciła na siebie uwagę rodaków. O gwiazdę jako pierwszy upomniał się TVN, obsadzając ją w roli gospodyni Top Model.

Pierwszą edycję show modelka poprowadziła znakomicie. W błyskawicznym tempie zjednała sobie sympatię widzów i trafiła do pierwszej ligi gwiazd. Kolejne odsłony widowiska przysporzyły jej jeszcze większej popularności i kontraktów reklamowych z luksusowymi markami.

Na przestrzeni lat Joanna nawiązała wiele cennych znajomości w pracy. Nad jej wizerunkiem czuwają osoby, z którymi prywatnie łączy ją bardzo bliska więź. Jedną z nich jest jej fryzjer, który od siedmiu lat dba o jej wizerunek na planie Top Model i podczas występów na wielkich galach, gdy jest w Polsce. To Łukasz Urbański.

Fryzjer Joanny Krupy o jej największej wadzie. Co go wkurza?

W najnowszym wpisie na Instagramie znany fryzjer opowiedział, jaka modelka jest prywatnie. Wyznał, że ma mnóstwo zalet, ale jest coś, co szczególnie go w niej „wkurza”. Urbański zdobył się na kilka słów szczerości, obok których Joanna nie przeszła obojętnie.

Okazuje się, że Łukaszowi bardzo brakuje spotkań z matką rocznej Ashy:

Z Asią znam się i pracuję od prawie 7 lat. I jedyna rzecz, która mnie wkurza. To to, że tak rzadko jest w Polsce, bo jest jedną z najcudowniejszych osób, jakimi mam okazję pracować. Kochana i wrażliwa, z ogromnym szacunkiem do wszystkich. Co w tej branży, niestety nie jest regułą. Tęsknię – napisał, dołączając zdjęcie Krupy we fryzurze swojego autorstwa.

Joanna w odpowiedzi umieściła całą serię różowych serduszek oraz krótkie zdanie od siebie:

Ja też tęsknię.

Kilka minut później zamieściła post na swoim profilu, w którym udostępniła to samo zdjęcie, co jej fryzjer:

W tych trudnych czasach zdajesz sobie sprawę, kto znaczy dla ciebie najwięcej i bez których nie możesz żyć. Jestem wdzięczna, że mam w życiu małą grupę niesamowitych ludzi, których znam, ilekroć ich widzę, nawet jeśli mijają miesiące, zawsze wywołują uśmiech na mojej twarzy i życzą mi wszystkiego najlepszego. W tych ciężkich czasach pokazało to, kto dla ciebie jest najważniejszy, a bez kogo można żyć.

Kiedy Joanna pojawi się w Polsce? W tej sprawie skontaktowaliśmy się z jej agentką:

Na Joannę czeka wiele projektów, dlatego w Polsce pojawi się już za kilka tygodni – mówi nam Justyna Bulińska, menadżerka gwiazdy.

Taka odpowiedź z pewnością ucieszy fanów gwiazdy. Czyżby chodziło o 10. edycję Top Model?


Joanna Krupa i Łukasz Urbański (w tle)

Joanna Krupa i Łukasz Urbański (w tle)

Joanna Krupa z menadżerką Justyną Bulińską

Joanna Krupa z menadżerką Justyną Bulińską

Joanna Krupa – Top Model

Joanna Krupa – Top Model

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×