Fryderyki 2021. Gwiazda wieczoru wylądowała w szpitalu. W ostatniej chwili odwołano występ

Fryderyki 2021

Fryderyki 2021

Fryderyki 2021. Vito Bambino powiadomił swoich fanów, że nie pojawi się na koncercie. Umieścił w sieci nagranie, które zaniepokoiło wielu internautów.

Fryderyki 2021. Już dzisiaj nagrody muzyczne odbiorą nominowani w różnych kategoriach artyści. Wśród nich nie pojawi się jednak Vito Bambino, który ma szansę na nagrodę w kategorii Album roku POP alternatywny, za płytę pt. Poczekalnia oraz Najlepsze wykonanie za Oni zaraz przyjdą tu (Tribute to Breakout) – Paulina Przybysz & RITA PAX feat. Vito Bambino & Wojciech Waglewski. Wokalista umieścił w sieci nagranie, które zaniepokoiło wielu internautów. Co się wydarzyło?

Fryderyki 2021. Vito Bambino nie pojawi się na scenie. Dlaczego artysta wylądował w szpitalu?

Jak się okazuje, Mateusza zabraknie na Fryderykach, bo przebywa obecnie w szpitalu, gdzie dochodzi do siebie. Fani Vito Bambino oraz zespołu Bitamina na pewno się przestraszyli, gdy na Instagramie wokalisty pojawił się filmik, na którym widać kroplówkę na ręce artysty.

Aby rozwiać możliwy niepokój u was, to wszystko jest ok. Po prostu ciało trochę daje mi znać, że ten sezon jest mocno napchany terminami i że trzeba odpocząć – powiedział Mateusz za swoim Instastory.

Vito miał pracowite lato, tworzył, koncertował i, jak podkreślił, pracował ciągle przez ostatni miesiąc. Muzyk poinformował również o odwołaniu koncertu w Lublinie. Zapewnił jednak, że zbiera sił, aby wystąpić w Krakowie na Męskim Graniu, gdzie wraz z Darią Zawiałow i Dawidem Podsiadło wykona hymn orkiestry MGO — I Ciebie też, bardzo. To debiut Vito Bambino w orkiestrze Męskiego Grania.

Kim jest Vito Bambino?

Mateusz Dopieralski znany jako Vito Bambino to niezwykle utalentowany muzyk, cieszący się ogromną popularnością. Co ciekawe, większość swojego życia spędził poza granicami naszego kraju, a na swoim koncie ma również karierę aktorską. Przygodę z muzyką zaczął w 2003 roku, natomiast największą popularność zyskał po wydaniu z formacją Bitamina piosenki pt. Dom.

Obecnie jest jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Stworzył utwory z takimi artystami jak sanah, Jan-rapowanie czy Rasmentalism.


Vito Bambino w szpitalu

Vito Bambino w szpitalu

Vito Bambino w szpitalu

Vito Bambino w szpitalu

Vito Bambino w szpitalu

Vito Bambino w szpitalu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×