Znany przystojniak wziął ślub w Hiszpanii. W tajemnicy powiedział „tak” swojej menadżerce

Fredrik Lindgren wziął ślub

Fredrik Lindgren wziął ślub

Fredrik Lindgren wziął ślub. Znany żużlowiec poślubił swoją piękną menadżerkę, Carolinę Jonasdotter. Jak wyglądała uroczystość? Romantyczne zdjęcia podbijają sieć. 

Fredrik Lindgren bardzo chroni swojego życia prywatnego. Zamiast na tematy osobiste, woli wypowiadać się o zawodowych osiągnięciach. Tych na jego koncie nie brakuje. Mężczyzna jest żużlowcem, który zdobył m.in. medal Drużynowych Mistrzostw Świata, a także wicemistrzostwo Szwecji.

Fredrik Lindgren wziął ślub. Kim jest jego wybranka?

Za jego karierę odpowiada Carolina Jonasdotter, menadżerka, z którą współpracuje od lat. Do niedawna sportowiec zaprzeczał, że łączy ich coś więcej niż zawodowe relacje. Wygląda jednak, że to tylko gra, która miała odsunąć media od ich relacji. Fredrik Lindgren i Carolina Jonasdotter wzięli ślub w minioną sobotę.

Para sakramentalne „tak” wypowiedziała w otoczeniu rodziny i przyjaciół w pięknej scenerii hiszpańskiej Malagi. Chociaż nowożeńcy nie pochwalili się zdjęciami z uroczystości w mediach społecznościowych, zrobili to za nich goście. Dzięki temu wiadomo, że pani młoda włożyła śliczną suknię ślubną.

Carolina ubrała się w przylegającą do ciała u góry i rozkloszowaną u dołu, śnieżnobiałą kreację. Suknia nie miała rękawów i była ozdobiona koronką. Pani młoda dobrała do niej naturalny makijaż, a włosy zdecydowała się upiąć w kok. W takim wydaniu wyglądała świetnie!

O tym, że Fredrik rozpoczyna nowy etap w życiu, poinformował swoich fanów w mediach społecznościowych. Opublikował zdjęcie ze swoją ukochaną, które podpisał:

Czasami życie się zmienia. Jak masz szczęście, zaczynasz widzieć rzeczy i ludzi w inny sposób niż dawniej. Chyba nam się to przytrafiło. Wreszcie mamy siebie nawzajem z powrotem. Coś wydarzyło się w momencie, w którym oboje stoczyliśmy własne bitwy w życiu. (…) Jestem z nas dumny. Nasza podróż jest nasza i nikogo innego. Zacznijmy więc ten nowy rozdział. Kocham Cię.

View this post on Instagram

Sometimes life change… If you are lucky you start seeing things and people in other ways then you used to. I guess that happened to us. We have been seeing each other, not seen each other and only worked together. We’ve seen other people but also been singles. But continued to have each other’s back. We have tried it all… Almost! Something happened just recently when we both were fighting our own battles in life. We got connected again on a new level with more experience of life and we’ve decided to give it a go! I’m proud of our journey. I’m proud over us. Our journey is ours and no one else’s. So let’s get this new chapter started. Love you ❤️ @cjonasdotter

A post shared by Fredrik Lindgren (@fredriklindgren66) on

Parze młodej serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkiego, co najlepsze na nowej drodze życia!

Zobacz: Ślub roku ciągle przed nami! Jennifer Lopez w święta powie „tak”. Wyciekły pilnie strzeżone szczegóły!

 


Fredrik Lindgren i Carolina Jonasdotter wzięli ślub. Fot. Caroline Gardell

Fredrik Lindgren i Carolina Jonasdotter wzięli ślub. Fot. Caroline Gardell

Fredrik Lindgren i Carolina Jonasdotter są razem

Fredrik Lindgren i Carolina Jonasdotter są razem

Fredrik Lindgren i Carolina Jonasdotter są po ślubie

Fredrik Lindgren i Carolina Jonasdotter są po ślubie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×