Nie żyje 36-letni piłkarz. Media donoszą o tragicznej śmierci

Fredrik Larsson nie żyje

Fredrik Larsson nie żyje

Fredrik Larsson nie żyje. Szwedzki piłkarz zginął tragicznie. Miał zaledwie 36 lat. Osierocił dwie córeczki.

Fredrik Larsson przez lata był związany z piłką ręczną. Wziął udział w Mistrzostwach Europy 2010 i mistrzostwach świata, które odbyły się rok później. W reprezentacji Szwecji rozegrał 36 meczów, przez ten czas zdobył 52 gole. Karierę zakończył cztery lata temu, gdy wybrał się na sportową emeryturę.

Fredrik Larsson nie żyje. Zginął w tragicznym wypadku

Niestety szwedzkie media obiegła smutna informacja. Fredrik Larsson nie żyje, zginął w tragicznym w skutkach wypadku, do którego doszło w Lerum, niedaleko Goeteborga. Jak podaje szwedzki portal Expressen.se, został potrącony przez ciężarówkę podczas jazdy rowerem. Kierowca pojazdu został przesłuchany, ale go nie zatrzymano.

Fredrik był osobą o wielkim sercu i grał dla zespołu zarówno na boisku, jak i poza nim. Trudno jest wyrazić słowami ból, z którym się teraz zmagamy – powiedziała Malin Pettersson, żona Larssona cytowana przez „Expressen”.

 

Kim był Fredrik Larsson?

Larsson przez lata był związany z piłką ręczną. Wystąpił w ME 2010 i mistrzostwach świata rok później. Był zawodnikiem mistrza Szwecji Alingsas HT. Występował także w niemieckim VfL Gummersbach i hiszpańskim BM Aragon. Karierę zakończył w 2016 roku. Łącznie rozegrał 36 meczów w reprezentacji, w których zdobył 52 gole.

Był żonaty. Osierocił dwie córki.

Zobacz także: Nie żyje 18-latek zakażony koronawirusem. Lekarz opisał ostatnie chwile najmłodszej ofiary COVID-19 w Polsce


Fredrik Larsson nie żyje. Fot, Twitter

Fredrik Larsson nie żyje. Fot, Twitter

Fredrik Larsson nie żyje

Fredrik Larsson nie żyje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×