Syn polskiej sławy gwiazdą pokazu Gucci. Gdy tylko wszedł na wybieg, jego mama się wściekła. „Złość i rozczarowanie”. Co ją tak wkurzyło?

Franek Poremba

Franek Poremba

Polska modelka, która zrobiła międzynarodową karierę, doczekała się syna. Nastolatek poszedł w ślady znanej mamy. Wystąpił w pokazie Gucci, a ona nie ukrywała złości. Wszystko opisała w sieci. Co ja tak zdenerwowało?

Joanna Poremba i Jacek Poremba poznali się niemal dwie dekady temu w czasie wspólnej pracy. Światowej sławy modelka i znany fotograf pojechali na sesję mody do Szwecji i od tego zaczęła się ich wspólna droga. Asia miała wtedy niewiele ponad 20 lat, a wcześniej stoczyła walkę z nowotworem. Leczyła się w USA, a choroba pochłonęła wszystkie jej oszczędności. Wróciła do Polski, by ratować swój budżet i pobyć nieco z rodziną. Wówczas na jej drodze pojawił się nie tylko nowy kontrakt, ale też miłość.

Gdy się poznali, obydwoje byli w związkach. Szybko jednak zrozumieli, że muszą zakończyć poprzednie relacje, ponieważ są sobie pisani. I chociaż nie było im łatwo, to miłość zrodziła się między nimi dosłownie od pierwszego wejrzenia.

Po kilku randkach wszystko stało się jasne. Musieliśmy zakończyć swoje poprzednie związki, co nie przyszło nam wcale tak łatwo. Nie chcieliśmy jednak nikogo oszukiwać. Po miesiącu od momentu poznania się wynajęliśmy nasze pierwsze mieszkanie – zdradziła w rozmowie z Twoim Stylem.

Franciszek Poremba w pokazie Gucci. Polak gwiazdą wieczoru

Joanna i Jacek po 9 miesiącach wspólnego życia dowiedzieli się, że zostaną rodzicami. Jak wyznała modelka, przyszły mąż aż dwa razy musiał prosić ją o rękę.

Dwa razy prosił mnie o rękę. Pierwsze oświadczyny nastąpiły podczas naszej podróży do Sudanu, znaliśmy się zaledwie cztery miesiące. Miałam 23 lata, byłam oczywiście szaleńczo zakochana, ale jednocześnie czułam, że taka decyzja to poważna sprawa. Za drugim razem Jacek oświadczył mi się w domu, na kanapie. Odpowiedziałam świadomie „tak” – opowiedziała w Twoim Stylu.

Ich syn Franciszek zdecydowanie był przypieczętowaniem wielkiej miłości. Sprawił, że między zakochanymi razem z nim narodziła się jeszcze bliższa więź.

Doceniam, że od pierwszego dnia życia naszego syna Jacek aktywnie się nim zajmował. Dzięki temu narodziła się między nimi silna więź, a poza tym mąż był dla mnie wielkim wsparciem. Franek ma już 16 lat. Jako mama jestem bardziej wymagająca, zasadnicza. Jacek to rodzic zdecydowanie wyluzowany.

Reakcja Joanny Poremby na udział syna w pokazie Gucci

Nastolatek po swojej mamie odziedziczył urodę i zamiłowanie do świata mody. Obecnie ma 17 lat i już może pochwalić się wielkim sukcesem. Pojawił się na wybiegu w pokazie Gucci, na co dumna mama czekała z wielką niecierpliwością. Niestety w kulminacyjnym momencie pokazu, który oglądała razem z mężem, zadzwonił telefon, który przerwał ich transmisję. Nieźle wkurzona opisała swoje emocje w sieci.

Oglądamy na kompie, żeby lepiej widzieć i… kiedy pojawia się ON Franek Poremba… dzwoni telefon Jacka, ekran komputera się rozmazuje i pokazuje, że dzwoni Luka – mężowy przyjaciel – SERIO???? Ze wszystkich 40 kilku minut pokazu, dzwoni w sekundzie, kiedy na wybieg wkracza moje dziecko! Pojawia się złość i rozczarowanie, że przegapiłam, choć tak czekałam, byłam gotowa, byłam przygotowana i co??? Jeden ruch w jednej sekundzie zmieniło się wszystko! Przegapiłam, nie mogłam obejrzeć. Na szczęście dziś wszystko się nagrywa. Synu, widziałam Cię w powtórce – napisała w social mediach.

Trzeba przyznać, że przyjaciel znanej pary wybrał najmniej odpowiedni moment na telefonowanie. Na szczęście dumni rodzice mogli szybko obejrzeć powtórkę. Franek na wybiegu zaprezentował się doskonale. Poniżej możecie zobaczyć cały pokaz, a młody Poremba pojawia się na nim dokładnie w 33 minucie i 10 sekundzie.


Joanna Poremba o pokazie syna

Joanna Poremba o pokazie syna

Franek Poremba - pokaz Gucci, screen YouTube

Franek Poremba - pokaz Gucci, screen YouTube

Franek Poremba - pokaz Gucci, screen YouTube

Franek Poremba - pokaz Gucci, screen YouTube

Komentarze

 • Gościóweczka pisze:

  Serio blady wychudły, rachityczny, zbyt delikatny chłopaczek to teraz „towar” na wybiegi ?
  Zapewne będzie fajnym facetem ale dlaczego tak na siłę promuje się bezpłciowe androgyniczne postaci?

 • Gość GOŚCIÓWA pisze:

  Pani Modelka mogła wyłączyć telefon, jesli tak bardzo zależało jej na intymności chwili spędzonej przed ekranem, to proste. Zgadzam się też z przedmówcami w kwestii urody na wybiegach, bo niemal wszyscy są tacy wyblakli i nijacy, tak jak gdyby tylko oryginalna choć brzydka lub niezbyt ciekawa uroda miała przyciągnąć uwagę widza. Takie było chyba założenie projektantów po tych wszystkich wypasionych latach spędzonych ze słodkiej i wyrazistej urody modelkami jak C. Crawford, C. Schiffer, N. Campbell, L. Evangelista, i wiele wiele innych.

 • Gość pisze:

  Hmmm czy to właśnie jest męska uroda ?? Dobre pytanie…….

 • Madam pisze:

  To dziecko płci nieokreślonej wygląda jakby zmagało się z głęboką depresją.

 • Naobcejziemi pisze:

  To naprawde jest moda??
  A ci modele i modelki, ludzie bez wyrazu! gorzej jak mumie.
  Troche juz zyje na swiecie , i znam tylko jedna modelke, ktora w czasie pokazu usmiechala sie do widowni.
  Ta modelka to !Malgorzata Miemen. I ta muzyka! jak z gwiezdnych wojen.
  Nie wydaje wam sie ze takie pokazy powinne byc radosne, wesole??O tych szmatach wole nie wspominac!!
  No ale coz? o gustach sie nie dyskutuje ponoc !!
  A szkoda , bo moze to wszystko, nabralo by koloru i sensu!

 • Gośćxyz pisze:

  Jest charakterystyczny,niezbyt urodziwy,jak mama,ale na pewno ma piękną sylwetkę i o to chodzi.

  • Gość pisze:

   Niezbyt urodziwy?
   To jeszcze dzieciak, ma 17 lat. I piękne rysy. Będzie bardzo przystojnym facetem.

 • Gość pisze:

  Taki sam jak mama. Ojciec jest brunetem, a mama taka właśnie, jak on.

 • Gość Toja pisze:

  Urodziwy nie jest,jakiś taki wyblakły i chorobliwie biały.

Najczęściej czytane dziś

×