„Fort Boyard” wraca. Przez wpadkę jednego z dziennikarzy wiadomo kto pojawi się w programie. Jest sporo znanych twarzy

Fort Boyard

Fort Boyard

Portal Pudelek dotarł do informacji dotyczących uczestników nowej odsłony programu Fort Boyard. Jeden z dziennikarzy, którzy uczestniczyli w wyprawie zamieścił sieci zdjęcia i zdradził całą załogę.

Fort Boyard to rozrywkowy program telewizyjny oparty na francuskim formacie o tym samym tytule. Był on emitowany na antenie TVP w latach 2008-2009 i cieszył się sporą oglądalnością wśród widzów. Gdy pojawiał się na antenie Dwójki rolę przewodnika uczestników oraz prowadzącego pełnił aktor Robert Gonera. To on dawał im wskazówki dotyczące kolejnych zadań i pomagał uporać się z wieloma niepewnościami. Towarzyszką uczestników, która razem z nimi przemierzała Fort i kibicowała podczas konkurencji była Kasia Glinka. W reality show pojawiła się też wieża zagadek. To w niej można było usłyszeć głos Janusza Weissa.

Format od tego roku ponownie wystartuje na platformie Viaplay. Ma w nim wziąć udział aż 48 polskich celebrytów. Jak do tej pory ich nazwiska owiane były tajemnicą. Jednak w sieci wydarzyła się spora wpadka.

Fort Boyard: wpadka dziennikarza ujawniła kto pojawi się w programie

Ostatnio ramówkach różnych stacji możemy ponownie oglądać kultowe programy, które kilka lat wcześniej cieszyły się oglądalnością. Nie tylko dawne seriale wracają na antenę, ale także programy rozrywkowe. Już jesienią w TVP 2 pojawią się nowe odcinki tanecznego show You Can Dance, a na TVN reaktywowało ulubiony format widzów, czyli Mam Talent!

Fort Boyard również doczekał się kontynuacji i będzie dostępny dla widzów na platformie Viaplay. W roli prowadzących mają wystąpić: aktorka Elżbieta Romanowska i znany z kabaretu Mariusz Kałamaga. Mędrcem w tej odsłonie ma zostać Tamara Gonzalez-Perea, która po odejściu z Pytania na śniadanie zajęła się zupełnie innym biznesem.

Przez nieuwagę jednego z dziennikarzy, który brał udział w wyprawie do sieci trafiły zdjęcia z programu. Portalowi Pudelek udało się zrobić screeny wrzuconych fotografii. Widać na nich kilka znanych twarzy. Można się tam dopatrzeć między innymi: Adama Zdrójkowskiego, Pawła Trybałę, Elizę Trybałę, Rafała Maślaka, Osi Ugonoh i Radka Pestkę. Na zdjęciach oznaczono też lokalizację, z której wynika, że nowe odcinki show powstają we Francji.

Będziecie oglądać Fort Boyard?


Adam Zdrójkowski - otwarcie sklepu

Adam Zdrójkowski - otwarcie sklepu

Eliza Trybała i Trybson z dziećmi

Eliza Trybała i Trybson z dziećmi

Rafał Maślak z synem

Rafał Maślak z synem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×