Zbili kokosy w internecie i kupili duży dom w Warszawie. Tak mieszkają Fit Lovers

Fit Lovers - nowy dom

Fit Lovers - nowy dom

Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz wprowadzili się do przepięknej willi, którą pochwalili się w sieci. Jak mieszka duet Fit Lovers?

Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, od dawna promują zdrowy styl życia. Działalność w sieci otworzyła im drzwi do kariery i korzystnie wpłynęła na ich finanse. Dzięki niej zgromadzili także grono wiernych fanów, które stara się wspierać ich na każdym kroku. Dowodem może być fakt, że duet dzięki SMS-om od publiczności wygrał program Dance Dance Dance 2.

Fit Lovers — mieszkanie. Jak mieszkają Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz?

Dzięki Dance Dance Dance 2 w życiu zakochanych doszło do dość istotnych zmian. Na czas realizacji programu mieszkali w wynajętym mieszkaniu. Z czasem jednak postanowili zainwestować we własną nieruchomość. Mało kto się jednak spodziewał, że przeniosą się do nowoczesnego domu z ogrodem.

Pamela i Mateusz zamieszkali w pięknej willi, znajdującej się w Warszawie. Nowego mieszkania nie zamierzali ukrywać przed światem. Wręcz przeciwnie, nagrali filmik, w którym zaprosili internautów na wycieczkę po ich stylowych czterech kątach.

Pokazali m.in. salon, który jest połączony z kuchnią. Całość utrzymana jest w prostym, nowoczesny stylu. Czarne meble idealne kontrastują z białymi ścianami. Przytulnego klimatu dodaje prawdziwy kominek.

Fit Lovers oprowadzili widzów po sypialni, w której – podobnie jak w kuchni – przeważa czerń i szarość. W centralnym punkcie pomieszczenia ustawiono duże łóżko, obok niego dwa stoliki nocne z lampkami.

Zakochani zaprosili widzów także do garderoby. Chociaż znajduje się tam mnóstwo półek, na których powinny leżeć ubrania, na razie część z nich jest pusta. Duet jest w trakcie kompletowania ubrań. Pamela i Mateusz jakiś czas temu pozbyli się zbędnych rzeczy:

 Na początku mieliśmy tylko cztery walizki i plecak „Ameryka Express”, w które spakowaliśmy cały nasz dobytek. Tylko z tym tobołem wyjechaliśmy do Stanów, resztę rozdaliśmy po rodzinie — mówił Mateusz.

W domu znajdują się dwie łazienki, każda z nich gustownie urządzona. Całe mieszkanie nie jest jednak wyposażone. Do zagospodarowania pozostał m.in. gabinet, a także poddasze, gdzie w przyszłości powinna znaleźć się profesjonalna siłownia.


Fit Lovers pokazali swój dom

Fit Lovers pokazali swój dom

Fit Lovers - nowy dom. Tak wygląda gabinet

Fit Lovers - nowy dom. Tak wygląda gabinet

Fit Lovers - nowy dom. Tak wygląda garderoba

Fit Lovers - nowy dom. Tak wygląda garderoba

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×