Marek Kondrat martwi się o przyszłość swojej rodziny. Hiszpańską sielankę przerwały problemy

Marek Kondrat

Marek Kondrat

Marek Kondrat razem z rodziną na stałe przeniósł się do Hiszpanii. Niestety ostatnio w jego życiu pojawiły się problemy. Czy uda się je pokonać?

Marek Kondrat od 5 lat wiedzie spokojne życie u boku swojej żony Antoniny. To małżeństwo wywołało spore zamieszanie w show-biznesie, ponieważ zakochanych dzieli różnica 38 lat. Nie przeszkodziło im to jednak zbudować trwałej i szczęśliwej relacji. Para doczekała się nawet córeczki. Dzisiaj dwuletnia Helenka, jest oczkiem w głowie swojego taty. Aktor w jednym z ostatnich wywiadów zdradził, że w końcu ma czas nat o, by całkowicie poświęcić się byciu ojcem.

Tuż po tym, gdy małżonkowie dowiedzieli się, że zostaną rodzicami, postanowili wyprowadzić się do Hiszpanii, by tam z dala od blasku fleszy wychowywać małą Helenkę. Tam aktor prowadzi bowiem swoje winiarnie. Kondrat długo szukał swojego miejsca w biznesie. Udało mu się stworzyć całkiem dobrze prosperującą małą firmę. Niestety pandemia i światowy lock down nie oszczędziły również jego. Czy aktor martwi się o przyszłość swojej firmy?

Marek Kondrat martwi się o finansową przyszłość swojej rodziny?

Spółka Kondrat Wina Wybrane miała mocno ucierpieć podczas ekonomicznego kryzysu spowodowanego pandemią. Jak donosi informatorka magazynu Na Żywo, gwiazdor rozgląda się za rolą w filmie, ponieważ martwi się o domowy budżet.

Marek jest tak szczęśliwy, że trudno mu to ukrywac przed światem. Chciał się też przypomnieć fanom. Gdyby dostał ciekawą propozycję roli w dobrym filmie, z pewnością by to rozważył – zdradza źródło magazynu „Na Żywo”.

Jak czytamy w magazynie pod znakiem zapytania stoi również jego współpraca reklamowa z jednym z banków.

Wciąż jest ambasadorem tej marki, ale niedługo kończy mu się kontrakt. Nieco obawia się o przyszłość, ma przecież malutkie dziecko do wychowania – dodaje informatorka magazynu.

Marek Kondrat i jego żona mają już bardzo dobrze zorganizowane życie w Hiszpanii. Razem zajmują się winiarskim biznesem, a gdy wychodzą do pracy, mała Helenka może liczyć na świetną opiekę.

Gdy muszą wyjść z domu mała zostaje pod opieką Bony, traktuje ją jak babcię. To ciepła, starsza pani. Rozmawia z Helenką po hiszpańsku – zdradza źródło.

Miejmy nadzieję, że aktorowi obronną ręką uda się wyjść z kryzysu, a jego firma ponownie wróci do stanu sprzed epidemii.


Marek Kondrat z córeczką

Marek Kondrat z córeczką

Marek Kondrat i Antonina Turnau na otwarciu BARaWINO w Warszawie

Marek Kondrat i Antonina Turnau na otwarciu BARaWINO w Warszawie

Marek Kondrat i Antonina Turnau

Marek Kondrat i Antonina Turnau

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×