Finalistka „Top Model” urodziła synka. Pokazała pierwsze zdjęcie dziecka i zdradziła imię. Jest piękne!

Aleksandra Kuligowska została mamą

Aleksandra Kuligowska została mamą

Aleksandra Kuligowska, finalistka Top Model 1, została mamą, czym pochwaliła się w mediach społecznościowych. Pokazała pierwsze zdjęcie dziecka, zdradziła jego imię i płeć. Internauci ruszyli z gratulacjami.

Aleksandra Kuligowska chciała spróbować swoich sił w modelingu. Zgłosiła się więc do pierwszej edycji programu Top Model, gdzie radziła sobie znakomicie. Doszła aż do wielkiego finału i ostatecznie zajęła drugie miejsce.

Modelka nie tylko doskonale sprawdziła się w telewizyjnym show, ale także znalazła szczęście w miłości. Dwa lata temu stanęła na ślubnym kobiercu, legalizując związek z przystojnym Michałem Staniszewskim. Tę szczęśliwą nowiną podzieliła się w sieci, gdzie udostępniła zdjęcia z ceremonii. Dzięki nim wiadomo, że postawiła na tradycyjną suknię, eksponującą atuty jej sylwetki.

Aleksandra Kuligowska urodziła. Pokazała pierwsze zdjęcia

Po programie Kuligowska trzyma się z daleka od błysków fleszy. Sporadycznie pojawia się na ściankach, chociaż prowadzi konto w social mediach, zdradza bardzo niewiele ze swojej codzienności. Wiadomo jedynie, że w wolnym czasie pasjonuje się jogą, sportem i podróżami.

Od niedawna Ola spełnia się w jeszcze jednej roli. W zeszłym tygodniu została mamą, o czym poinformowała obserwatorów na Instagramie. Dodała pierwsze zdjęcie dziecka, w opisie zdradziła, że powitała na świecie chłopca, dla którego wybrała bardzo wyjątkowe imię:

Moi chłopcy. Gustaw & @michstaaa Od 22 września jesteśmy w komplecie! 🥰 #purelove #mylove #myboys #babyboy #happymom #wearelucky

Internauci obok postu nie są w stanie przejść obojętnie. W komentarzach pod zdjęciem gratulują modelce, życzą przyjemnych chwil w macierzyństwie:

  • Jak cudownie. Gratulacje Kochana. Wszystkiego dobrego dla Was.
  • Taaaki Słodziak max. Do wycałowania i pachnie dzidziusiem. Najwspanialej!
  • Gratulacje! Dwa dni po moich urodzinach. Dużo zdrówka dla Was.

Redakcja Jastrząb Post przyłącza się do wpisów internautów, życząc mamie i maluszkowi samych wspaniałych chwil razem.


Aleksandra Kuligowska pokazała synka

Aleksandra Kuligowska pokazała synka

Aleksandra Kuligowska z Top Model wyszła za mąż

Aleksandra Kuligowska z Top Model wyszła za mąż

Aleksandra Kuligowska z Top Model wyszła za mąż

Aleksandra Kuligowska z Top Model wyszła za mąż

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×