Szukaj

Finalista „The Voice 10” został oskarżony o gwałt. Ma poważne kłopoty. Czy to koniec jego kariery?

Adam Wakefield z The Voice

Adam Wakefield z The Voice

Miał zostać wielką gwiazdą, a tymczasem trafił na okładki gazet oskarżany o gwałt. Nie o takiej karierze marzył finalista 10. edycji The Voice

Gwiazdor zasłynął dzięki udziałowi w dziesiątym sezonie The Voice. Ma prawdziwy talent. W wieku czterech lat zaczął już grać na gitarze. W finale programu zajął drugie miejsce. Fani pokochali go za chwytliwe piosenki. Wszystko wskazywało na to, że przed nim ogromna kariera, a jego utwory dadzą mu niezwykłą popularność. Tymczasem wokalista, zamiast wylądować na pierwszych miejscach list przebojów, pojawił się na pierwszych stronach brukowców oskarżony o gwałt.

Adam Wakefield z The Voice oskarżony o gwałt

Adam Wakefield miał napaść Eroicę Lynn w święto Halloween w 2017 roku. Kobieta opisała całe zdarzenie na Twitterze.

Zapytał mnie, czy chcę spędzić z nim noc. Byłam bardzo pijana. On również. Zgodziłam się, bo mu ufałam. Tej samej nocy obudziłam się, a on leżał na mnie i uprawiał ze mną seks. Kiedy kazałam mu przestać, odpowiedział: ‚wiem, że to lubisz’ i nie posłuchał mnie.  – tłumaczyła kobieta.

Lynn już następnego dnia poszła do szpitala i zgłosiła sprawę na policję. Według jej relacji funkcjonariusze zabezpieczyli połączenia telefoniczne między ofiarą i oskarżonym. Doszło między nimi także do bezpośredniej konfrontacji.

Ciągle powtarzał, że jest mu przykro i że nawalił. Ja w tym czasie płakałam i pytałam go, dlaczego to zrobił. Następnego dnia zgłosił policji, że poszłam z nim po dobroci i myślał, że jestem przytomna – opisywała sytuację  Eroica.

Sprawa została jednak umorzona. Według relacji bliskich osób kobieta przez wiele miesięcy walczyła z ogromną traumą na terapii psychologicznej.  Jak sama twierdzi, nie mówiła wcześniej publicznie o całym zdarzeniu, gdyż bała się konsekwencji.

Co na to Adam Wakefield? Finalista 10. edycji The Voice wszystkiego się wypiera:

Nie postawiono mi żadnych zarzutów i sprawa została zamknięta. Nie zamierzam podejmować żadnych kroków, by odeprzeć oświadczenie tej kobiety lub starać się osłabić jej głos. Życzę jej zdrowia i spokoju. Przepraszam swoich współpracowników i bliskich za wszystkie szkody, jakie wyrządziły te oskarżenia – napisał w oświadczeniu do mediów.

Eroica Lynn nie daje jednak za wygraną. Twierdzi, że Adam napastował dużo więcej kobiet. Wszystko wskazuje na to, że o mężczyźnie usłyszymy jeszcze nie raz. Nie tylko z powodu artystycznych dokonań.


Adam Wakefield

Adam Wakefield

Adam Wakefield

Adam Wakefield

Adam Wakefield

Adam Wakefield

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×