Finaliści „Top Model” ocenili swoje szanse na wygraną. W „Dzień Dobry TVN” nie szczędzili szczerych słów

Finaliści Top Model 9 w Dzień Dobry TVN

Finaliści Top Model 9 w Dzień Dobry TVN

Weronika Kaniewska, Patrycja Sobolewska, Mikołaj Śmieszek i Dominic D’Angelica gościli w Dzień Dobry TVN. Trzy dni przed finałem dziewiątej edycji programu Top Model opowiadali o emocjach, jakie im towarzyszą.  

Finał programu Top Model 9 zbliża się wielkimi krokami. Już w środę, 25 listopada o godzinie 21:30, uczestnicy spotkają się podczas odcinka na żywo, w którego trakcie zawalczą o zwycięstwo. Na szczęśliwca czeka czek o wartości 100 tysięcy złotych, kontrakt z renomowaną agencją modelek i modeli, a także sesja okładkowa dla jednego z magazynów.

Finaliści Top Model 9 Dzień Dobry TVN 

W ostatnim odcinku dziewiątej edycji programu Top Model pojawią się finaliści: Weronika Kaniewska, Patrycja Sobolewska, Mikołaj Śmieszek i Dominic D’Angelica. W niedzielę, trzy dni przed finałem, gościli w Dzień Dobry TVN, gdzie opowiadali o emocjach, jakie im towarzyszą, a także zdradzali plany na przyszłość:

Weronika ujawniła, że chociaż jeszcze tak bardzo nie odczuwa stresu, zakłada, że gdy wystartuje odcinek na żywo, jej serce zabije szybciej:

Jest stres. Teraz jeszcze nie tak bardzo odczuwalny, ale kiedy wejdziemy na scenę i już będzie 3, 2, 1 wchodzimy, to myślę, że serce zabije szybciej.

Patrycja dodała, że dojście do finału jest pewnym procesem. Chociaż można zakładać, że pewne osoby w nim zawalczą, może się okazać, że stanie się zupełnie inaczej:

To jest proces. Na początku może się wydawać, że ktoś faktycznie dojdzie do finału, a jednak podczas tej drogi może być ciężko i faktycznie można nie podołać, więc tam są wyzwania. To nie jest łatwa droga, ale cieszymy się, że możemy tu być.

Dominic powiedział, że trudno przewidzieć wynik, który jest w rękach widzów. Cieszy się jednak, że dotarł do aż do tego etapu Top Model:

Ktokolwiek wygra, jesteśmy w tym razem. Jesteśmy finalistami, wiec bardzo cieszę się, że do tego etapu dotarłem. Co się zdarzy, to się zdarzy.

Mikołaj wyjawił, że dla niego nie jest najważniejsze zwycięstwo, a to, jak wykorzysta się szansę, jaką dał udział w programie:

 Podchodzę do tego w taki sposób, że odbiegam w przyszłość. Finał finałem, ale najważniejsze jest tak naprawdę co się zrobi po programie. Myślę nad tym jak pracować, próbuję wdrażać się w branżę i myślę, że pójdę w tym kierunku. Jeszcze nie wiem dokładnie, w którą stronę, ale gdzieś to będzie związane z branżą modelingową.

Kto Waszym powinien wygrać?


Finaliści Top Model - gwiazdy w DDTVN

Finaliści Top Model - gwiazdy w DDTVN

Weronika Kaniewska - gwiazdy w DDTVN

Weronika Kaniewska - gwiazdy w DDTVN

Patrycja Sobolewska - gwiazdy w DDTVN

Patrycja Sobolewska - gwiazdy w DDTVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×