Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

Zaskakujący finał „Rolnik szuka żony 3”. Internauci nie kryją oburzenia. „Powinien trafić na okładkę…”

Uczestnicy Rolnik szuka żony 3


Finał Rolnik szuka żony 3

Program Rolnik szuka żony od lat gości na antenie TVP 1 i jest niewątpliwie hitem ramówki stacji. Okazuje się, że każdą kolejną edycję ogląda jeszcze więcej widzów, niż poprzednią. Wszystko to za sprawą zmiany formuły, bo do rolników poszukujących żon dołączyła rolniczka, która zapragnęła mieć męża.

Zobacz: Kontrowersyjny uczestnik programu „Rolnik szuka żony 3” tłumaczy swój wybór: „Żadna by się nie zgodziła, by były dwie na raz” 

Tymczasem mogliśmy śledzić trzecią edycję show. Właśnie wyemitowano finałowy odcinek. Okazało się, że żaden ze związków nie przetrwał, a rolnicy już mają nowe kandydatki na żony. Sama nie jest także Monika. Rolniczka spotyka się z mężczyzną, którego nie wybrała do programu, choć napisał on list. Okazuje się, że jest jedna para, która nie dość, że poznała się w programie, to jeszcze zaręczyła się. To Dawid (kandydat Moniki) i Kasia (kandydatka Szymona). Fani zaraz po obejrzeniu odcinka ostro skomentowali zachowanie rolników. Dostało się zwłaszcza Szymonowi.

Szymon zostań księdzem jest to większa szansa na to że nie skrzywdzisz żadnej kobiety… totalny egoista. ..
moim zdaniem to Szymon powinien trafić na okładkę ”Gościa Niedzielnego” dobrze by mu to zrobiło ?
Przesiew chciałem zrobić… Przecież żadna tragedia się nie wydarzyła… Mam cały kartonik listów, szukam dalej. Rozpoczynam casting na nowo, prywatnie. Święty Casanova (pisownia oryginalna) – czytamy w komentarzach 
Suchej nitki nie zostawiono także na Monice.

Wezcie już tą Monike..już na nią patrzeć nie mogę, sama nie wie czego chce.. raz chce zdobywać, raz chce być zdobywana… porażka, a Tomkowi życzę prawdziwej, szczerej miłości, bo zasługuje na nią jak mało kto (pisownia oryginalna)

Oberwał także Zbyszek.

Wszyscy tacy sami, myślałam że Irenka i Zbyszek to na bank już będą razem, a tu takie jaja, zawsze im ważniejsza praca na wsi, nie nadają się do życia i szukania miłości! (pisownia oryginalna)

Fani nie oszczędzili też Łukasza.

Dobrze mu tak sam nie wie czego chce i kogo, powiedziała mu dobrze, szkoda Patrycji, bo Łukasz niezdecydowany, dziecko zaopatrzone wieś! (pisownia oryginalna)

Marek także nie został zapamiętany najlepiej.

Przepraszam najmocniej, ale dla mnie Marek to jest kawał chama. ( oczywiście oceniam tylko to co zobaczyłam w programie) (pisownia oryginalna)

A co Wy myślicie o rolnikach z programu?

Zobacz: Grzegorz z „Rolnik szuka żony 2” pokazał urocze zdjęcie. „Nasze przygotowania do wielkiego finału”

Marek z Rolnik szuka żony 3 złamał regulamin

Marek z Rolnik szuka żony 3

Zbigniew z Rolnik szuka żony 3 - 17. urodziny Na dobre i na złe

Zbigniew z Rolnik szuka żony 3

Jesteś fanem programu Rolnik szuka żony?Komentarzy: 3


Olga | 21 listopada 2016, 11:15

Bogusia zaproponowała Zbysiowi sex i od razu uśmiech i radosc na zboczonej gebie zbynia. Zal i szok jakie to chore i wstyd


Kropka | 21 listopada 2016, 09:48

Zdążyłam napisać, że powinniście sięgać do portali branżowych i znów muszę napisać to samo. Boże! Kto pisze te informacje. Otóż fakt udziału w tej edycji rolniczki, która szuka męża nie różni tej edycji od poprzedniej. Rok temu też była rolniczka. Zacznijcie sprawdzać, co piszecie.


Gość | 21 listopada 2016, 05:19

„-No, to tam ,byśmy sobie jakoś poradzili, czy cóś, no ja wiem, jak myślisz Irenka, co ??? ” – plutł trzy po trzy napalony Zbysiu do swojej wybranki, który niemal ,że na każdym kroku obłapywał i macał ją,.. Nie mogłam słuchać tych jego okropnych tekstów i patrzeć na obyrzydliwe zachowanie…. Leciał na nią przez cały program, a po programie widzieliśmy innego człowieka ,że to Irence zależało i była obrazona, że ostatecznie, powiedział jej NIE…. Głupi on i głupia ona , a i głupia ta trzecia Boguśka , która na niego będzie czekała…No, całe to towarzystwo popirdzielone , tak jak i ten zmanipulowany program….


Dodaj komentarz
×