Piekielna Kuchnia, za nami finał 6. edycji „Hell’s Kitchen” Co to był za odcinek! Kto wygrał ostateczne starcie?

Wiemy, kto wystąpi w

Wiemy, kto wystąpi w "Hell's Kitchen - Piekielna kuchia"! [Lista uczestników]

Ten uczestnik był faworytem od samego początku zakończyła się Piekielna Kuchnia

Kto wygrał 6. edycję Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia?

Za nami finał emocjonującego pragramu Hell’s Kitchen – Piekielna kuchnia. Uczestnicy walczyli o 100 tysięcy złotych, a także pracę w prestiżowej restauracji nowego szefa Michała BrysiaL’enfant Terrible. W tej edycji, finałowy odcinek wyjątkowo poprowadził Maciej Dowbor. Zastąpił on piękną Paulinę Sykut-Jeżyna, która prawdopodobnie ze względu na zaawansowaną ciążę musiała odpuścić.

O zwycięstwo walczyła czwórka najzdolniejszych uczestników! Przez 10 tygodni dawali z siebie wszystko, a ich poczynaniom przyglądali się goście restauracji oraz wiele gwiazd, wśród nich: Ewa Farna, Marcin Gortat, Katarzyna Dowbor i Maciej Dowbor, Mesajah oraz aktor Michał Malinowski.

  • Agnieszka Jasińska ma 29 lat i jest z Rudej Śląskiej. Prowadzi firmę budowlaną, która zajmuje się montażem balustrad, ale gotowanie to jej pasja od 20 lat. Już jako mała dziewczynka była zakochana w gotowaniu.
  • Michał Suchanowski to 37-letni mieszkaniec Bytomia. Od 18 lat gotuje zawodowo. Ukończył technikum gastronomiczne o profilu technik/technolog żywienia zbiorowego. Doświadczenie zdobywał nie tylko w polskich, ale także w niemieckich restauracjach. Na swoim koncie ma wiele odznaczeń kulinarnych.
  • Mikołaj Król pochodzi z Radomia i ma 21 lat. Gotowaniem zajmuje się zawodowo od ok. 5 lat. Uważa, że kucharz jest artystą, a gotowanie sztuką. Uczestnicy mówią na niego Petarda.
  • Jakub Suchta z Wrocławia, ma 32 lata i jest właścicielem biura turystycznego. Jest kapitanem i organizatorem rejsów morskich na całym świecie oraz eventów dla firm. W kuchni nigdy nie korzysta z gotowych pomysłów, a inspiracje czerpie z morskich wypraw.

W drugiej części odcinka okazało się, że w ścisłym finale o wygraną zawalczy Agnieszka Jasińska i Michał Suchanowski. Mieli okazję zobaczyć, co czeka ich w przyszłości, czyli jak będzie wyglądała ich przyszła praca w restauracji szefa Brysia. W ostatnim serwisie w programie pomogli im oczywiście wszyscy uczestnicy tej edycji. Pomocników zaczęła wybierać Agnieszka. Wszyscy byli bardzo zmotywowani i zwarci do tego ostatecznego starcia!

Nadszedł najważniejszy moment. Ogłoszenie wyników. Szef kuchni ogłosił, że zwycięzcą zostaje Michał Suchanowski!

Gratulujemy i życzymy powodzenia! 🙂

Zobacz także: Wiemy, kto poprowadzi finał „Hell’s Kitchen”! Nie będzie to Paulina Sykut

Michał Suchanowski - uczestnik 6 edycji Hell's Kitchen Piekielna Kuchnia 6

Michał Suchanowski – zwycięzca 6 edycji Hell’s Kitchen Piekielna Kuchnia


Michał Borys - szef kuchni 6 edycji Hell's Kitchen Piekielna kuchnia

Michał Borys - szef kuchni 6 edycji Hell's Kitchen Piekielna kuchnia

Michał Suchanowski - uczestnik 6 edycji Hell's Kitchen Piekielna Kuchnia 6

Michał Suchanowski - uczestnik 6 edycji Hell's Kitchen Piekielna Kuchnia 6

Agnieszka Jasińska - uczestniczka 6 edycji Hell's Kitchen Piekielna Kuchnia

Agnieszka Jasińska - uczestniczka 6 edycji Hell's Kitchen Piekielna Kuchnia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×