Euro 2020. Włochy czy Anglia? Tak kibicują polskie gwiazdy. Rozenek, Dowbor, Janachowska, Janiak…

Finał Euro 2020

Finał Euro 2020

Włochy kontra Anglia w finale Euro 2020. Najważniejszy mecz mistrzostw zostanie rozegrany niedzielę 11 lipca o godzinie 21.00. Piłkarze Trzech Lwów zagrają w finale wielkiego turnieju po raz pierwszy od 1966 roku. Szykuje się prawdziwe stracie gigantów. Komu kibicują gwiazdy?

Euro 2020 dobiegło końca. Dzisiaj w finale zmierzą się Anglicy z drużyną z Włoch. Szykuje się niesamowite widowisko. Mimo pandemii koronawirusa i wielu utrudnień, w końcu kibice piłkarscy doczekali się swojego święta. Na Wembley rozstrzygnie się, który team jest najlepszy w Europie.

Komu kibicują gwiazdy? Sprawdziliśmy.

Finał Euro 2020: Włochy czy Anglia? Komu kibicują gwiazdy?

Angielscy kibice z utęsknieniem czekają na sukces swojej drużyny na wielkiej imprezie już od 1966 roku. Za każdym razem przy okazji mistrzostw świata i Europy intonują Football’s coming home, ale zamiast sukcesów za każdym razem przeżywali rozczarowania. W końcu, po latach niepowodzeń i zawiedzionych marzeń, zespół prowadzony przez Garetha Southgate’a dotarł do finału. W niedzielę na Wembley w Londynie przy 60-tysięcznej widowni zagra o mistrzostwo Europy z Włochami. Oni także marzą o złocie.

Roberto Mancini wykonał świetną pracę i stworzył zespół kompletny. Squadra Azzura traci bardzo mało goli, a w ataku jest w stanie wypunktować rywala, jak żadna drużyna tegorocznych mistrzostw.

Kto okaże się lepszy? O tym przekonamy się już dzisiaj wieczorem. Komu kibicują gwiazdy?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan już od popołudnia czekają na mecz. Na kempingu gdzieś w Szwecji zamierzają kibicować Italii, o czym poinformowali w poście na Instagramie. Pozują na mostku wraz z Heniem i ślą wsparcie ulubionej drużynie.

Cisza przed Wielkim Finałem  🇮🇹 Komu kibicujecie? My #forzaitalia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wielbicielka włoskiego futbolu jest także Sabina Jeszka, która zrobiła wspaniałą pizzę i już jest gotowa wspierać Squadra Azzura.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Sabina Jeszka (@sabinajeszka)

Sercem za Italią jest także Izabela Janachowska, Jessica Ziółek, Angelika Głaczkowska, Sebastian Cybulski, Olivier Janiak, Damian Michałowski.

Zdaje się, że w mniejszości jest Maciej Dowbor, który zadeklarował, że wspiera Anglików.

Komu kibicujecie w dzisiejszym finale EURO Anglia-Włochy?! Bo ja wspieram Anglików i w ramach przedmeczowej zagrywki psychologicznej postanowiłem skonsumować rywali… dosłownie. Dziś Szef Kuchni Maciej D. zaprasza na specialite de la maison czyli najprostsze włoskie danie na świecie – penne z tuńczykiem. 10 minut roboty. A jak wszystkim ślinka ciekła na sam widok!!. #kuchnia #kuchniawłoska #euro #final angliawlochy #kucharz #pene #pasta #tunczyk #kibicujemy

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Maciej Dowbor (@maciej_dowbor)

A wy kogo wspieracie w finale Euro 2020?


Sabina Jeszka - Finał Euro 2020, wpiera Włochy

Sabina Jeszka - Finał Euro 2020, wpiera Włochy

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - Finał Euro 2020 wspierają Włochów

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - Finał Euro 2020 wspierają Włochów

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - Finał Euro 2020 wspierają Włochów

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×