Szukaj

Film o Dianie to tylko początek wielkich dzieł Meghan i Harry’ego dla Netflixa. Wezmą się też za inne legendy

Meghan i Harry filmy dla Netflixa

Meghan i Harry filmy dla Netflixa

Meghan Markle i książę Harry ogłosili niedawno, że podpisali umowę produkcyjną z Netflixem. Zaczęły się spekulacje na temat tego, na czym skupią się Sussexowie. Jeden z tabloidów twierdzi, że ma pewne informacje na temat tego, jakie mają plany.

Meghan i Harry niedawno założyli własną firmę produkcyjną i zawarli umowę z Netflixem. W oświadczeniu dla New York Timesa, powiedzieli:

Skoncentrujemy się na tworzeniu treści, które informują, ale także dają nadzieję. Jako młodzi rodzice, tworzenie inspirujących programów rodzinnych jest dla nas również ważne.

Ted Sarandos, współzałożyciel i dyrektor generalny serwisu streamingowego, powiedział:

Jesteśmy niesamowicie dumni, że wybrali Netflix jako swój kreatywny dom i nie możemy się doczekać opowiadania razem z nimi historii, które mogą pomóc w budowaniu odporności i zwiększeniu zrozumienia dla odbiorców na całym świecie.

Nazwa firmy producenckiej Sussexesów nie jest jeszcze znana, ale już ujawniono pierwszy projekt pary – ma powstać film o Dianie. Jeden z tabloidów natomiast podaje, że zna więcej szczegółów na temat planów producenckich Meghan i Harry’ego.

Jakie filmy będą produkowali Meghan i Harry dla Netflixa?

Zdecydowanie najczęstszą plotką dotycząca planów księcia i jego żony jest ta, na temat filmu o Dianie. Jednak jeden z tabloidów twierdzi, że posiada szczegółowe informacje na temat innych programów, o których mówi się, że Sussexowie są zainteresowani ich produkcją lub reżyserią.

Jako kolejny na liście jest podobno film o związku księcia Andrzeja z Jeffreyem Epsteinem. Był już o milionerze miniserial Netflixa Jeffrey Epstein: Filthy Rich, ale Markle chce zająć się kontynuacją i opowiedzieć historię zhańbionego wujka. Tabloid mówi, że miała dostęp do księcia Andrzeja za kulisami, więc jest to idealny wybór.

Markle, według bulwarówki, jest samozwańczą feministką  i chce zrobić serial dokumentalny o problemach kobiet. Oprócz swoich poglądów na tematy związane z płcią piękną chce zrobić program, w którym będzie mogła lirycznie opowiadać o stylu, wystroju domu, rodzicielstwie i pieczeniu.

Ostatnim obiecanym serialem będzie komedia napisana przez księcia Harry’ego. Podobno nie radzi sobie zbyt dobrze, jak mówią specjaliści od pisana, a jego żarty są średniej jakości i mało zabawne.

Ciekawi jesteście, co wyniknie z tych planów? My bardzo.


Książę Harry, Meghan Markle i ich syn Archie Harrison

Książę Harry, Meghan Markle i ich syn Archie Harrison

Książę Harry i Meghan Markle na wyścigach konnych w Ascot, 2018

Książę Harry i Meghan Markle na wyścigach konnych w Ascot, 2018

Meghan Markle i książę Harry na ślubie

Meghan Markle i książę Harry na ślubie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×