Szukaj

Tak wygląda filmowa rodzina Zenka Martyniuka. Podobna do oryginału?

Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk wkrótce doczeka się filmu o samym sobie. Kto wcieli się w muzyka i jak będzie wyglądać jego filmowa rodzina? Sekret ten niedawno zdradził jeden z aktorów. 

Zenek Martyniuk, to jeden z popularniejszych piosenkarzy disco polo, uznawany przez niektórych za króla tego gatunku. Charyzmatyczny lider zespołu Akcent na scenie jest od lat, nic więc dziwnego, że ma sporo fanów na całym świecie. Specjalnie dla nich powstaje film, który opowie losy tego artysty.

Zobacz: Daniel Martyniuk z żoną uczcili pierwszą rocznicę ślubu w romantyczny sposób. O rozwodzie już nie ma mowy

Jak będzie wyglądać filmowa rodzina Zenka Martyniuka?

O tym, że produkcja powstanie, mówi się od wielu miesięcy. Nie jest tajemnicą, że angaż do głównej roli dostało dwóch aktorów –  Jakub Zając, który wcieli się w młodszego Zenka, a także Krzysztof Czeczot, który zagra dorosłego artystę. Kiedy odbędzie się premiera? Chociaż data nie została oficjalnie ujawniona, mówi się, że film trafi na ekrany kin w 2020 roku. Pewne jest, że zdjęcia ruszyły.

Zenek Martyniuk fot. Wytwórnia Marzeń

Zenek Martyniuk fot. Wytwórnia Marzeń

Tajemnica wyszła na jaw przez ostatni wpis Czeczota na Instagramie. Aktor udostępnił zdjęcie, na którym towarzyszy mu filmowa rodzina Martyniuków – żona Danusia, w którą wcieli się Klara Bielawka, a także syn Daniel, którego zagra Olaf Marchwicki.

Co wydarzy się w filmie? Widzowie zostaną przeniesieni m.in. do Ostródy z 2004 roku. Wówczas Polska weszła do Unii Europejskiej, a zespół Akcent zagrał jeden ze swoich koncertów.

Hej, hej! Kochani! Jak się bawicie!? My wracamy dziś z Ostródy. Jest 2004 rok. Polska weszła do Unii ???????????????????????? Dziękujemy naszym fanom za wspaniały koncert. Pamiętacie ten dzień? – podkreślał Czeczot w opisie jednego ze zdjęć.

Zobacz: Skruszony Daniel Martyniuk zrobił rachunek sumienia w tabloidzie! Przyznał się do wszystkich błędów! Nie wierzymy w to, co czytamy!

Za reżyserię filmu o Martyniuku odpowiada odpowiada Jan Hryniak, zięć Krzysztofa Kieślowskiego.

Zobacz: Syn Zenka Martyniuka wylądował na czołówce tabloidu z mocnym wyznaniem! To już definitywny koniec!


Krzysztof Czeczot pokazał filmową rodzinę Martyniuka

Krzysztof Czeczot pokazał filmową rodzinę Martyniuka

Zenon Martyniuk na ślubie syna

Zenon Martyniuk na ślubie syna

Żona Daniela Martyniuka w sukni ślubnej

Żona Daniela Martyniuka w sukni ślubnej

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×