„Zenek” już w sieci. Wersja opublikowana przez TVP znacznie różni się od kinowej. Fani będą rozczarowani

Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk

Zenek trafił na VOD TVP. Stacja nie uniknęła jednak wpadki. Wersja kinowa różni się od tej, która pojawiła się w sieci. Co się stało?

Zenek Martyniuk przez wiernych fanów uznawany jest za króla disco poloWraz z zespołem Akcent stworzył piosenki, które pomimo upływu czasu, wciąż cieszą się sporą popularnością. Covery przebojów takich jak m.in. Przez twe oczy zielone, wykonywane są przez inne zespoły, przy okazji wesel, czy okrągłych jubileuszy.

Na początku tego roku do kin wszedł film Zenek, który opowiada historię Martyniuka. Chociaż liczono, że zostaną przedstawione jedynie prawdziwe wydarzenia z jego życia, niektóre sceny zostały wymyślone przez scenarzystów. Jak komentował muzyk, to film fabularny, dlatego pozwolił na takie zmiany:

Film dokumentalny byłoby dużo prościej zrobić. Reżyser chciał jednak, żeby to moje życie było bardziej kolorowe, stąd wiele scen, które nigdy się nie wydarzyły w moim życiu. […]. Stwierdziłem, że trochę pikanterii nie zaszkodzi, więc pozwoliłem scenarzystom na trochę fantazji — komentuje Martyniuk w rozmowie z Super Expressem.

Zenek na VOD TVP. Spora wpadka telewizji

Chociaż film trafił na duży ekran dopiero dwa miesiące temu, wydaje się, że produkcja postanowiła nieco uprzyjemnić widzom kwarantannę i udostępnić go w sieci na VOD. Każdy chętny może wykupić dostęp na 24 godziny — wystarczy tylko zapłacić 23 złote. Fani mogą nie być do końca zadowoleni.

Wersja, która krąży w sieci, różni się od tej, która pojawiła się w kinach. Wygląda, jakby nie poddano jej koloryzacji, przez co wydaje się być znacznie uboższa. Na ten fakt zwrócił uwagę Marcin Łukański, znany YouTuber prowadzący kanał Na Gałęzi, który wspomniał o tym w swoim nowym poście na Facebooku

O wpadce TVP już zrobiło się glośno, a fani liczą, że lada moment w sieci pojawi się poprawiona wersja.

Zobacz także: Danuta Martyniuk ze szczegółami opisała zatrzymanie syna. Sceny jak z filmu grozy. Głos zabrał też Zenek


Norbert Dąbek i Zenek Martyniuk

Norbert Dąbek i Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk, Danuta Martyniuk, Jacek Kurski

Zenek Martyniuk, Danuta Martyniuk, Jacek Kurski

Zenek Martyniuk z mamą

Zenek Martyniuk z mamą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×