Brutalny cios dla fanów Anny Przybylskiej. Prace nad filmem zostały przerwane bezpowrotnie. Wiemy już dlaczego

Anna Przybylska

Dlaczego zrezygnowano z filmu o Annie Przybylskiej?

To koniec marzeń o filmowej biografii uwielbianej aktorki. Reżyser Radosław Piwowarski, który miał film nakręcić ostatecznie wycofał się z projektu. W rozmowie z portalem Onet.pl reżyser tłumaczył swoją decyzję:

Moja kochana Ania stała się produktem. Z tym nekrobiznesem nie chcę mieć nic wspólnego.

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 po trwającej rok walce z chorobą. Zaraz po jej śmierci Radosław Piwowarski, dzięki któremu Przybylska trafiła do obsady serialu Złotopolscy, zapragnął sfilmować historię jej niezwykłego życia.

Ja chcę zrobić prawdziwy film o niej, a nie wymyśloną love story z rakiem w tle. Ktoś mi cynicznie doradzał, że ludzie pójdą do kina zobaczyć, jak ona umiera, bo śmierć jest chwytliwa. Nie chcę, żeby to było w filmie, nie chcę, żeby to był film o chorobie i śmierci, tylko o życiu i szczęściu. Radosny. Są jednak tacy, którzy uważają, że cierpienie, choroba, zły los są najbardziej kasowe – opowiadał o swoim projekcie w wywiadzie dla magazynu Viva!.

Początkowo reżyser mógł liczyć na wsparcie rodziny zmarłej gwiazdy. Jednak niedawno do producenta filmu trafiło pismo od prawnika, w którym rodzina Przybylskiej wycofuje zgodę na jego realizację.

Decyzja rodziny i Piwowarskiego to spore rozczarowanie dla fanów Ani Przybylskiej. Na szczęście gwiazda nie potrzebuje filmu, by wciąż pozostać żywą w ich pamięci!

Będzie burza? Jarosław Bieniuk odsuwa śliczną Oliwię od modelingu. Katarzyna Bujakiewicz skomentowała jego decyzję

Jarosław Bieniuk umieścił świąteczne zdjęcie ze wszystkimi dziećmi! Spędzają Wigilię w pięknych wnętrzach

Nikt nie spodziewał się takiego wyznania! Jarosław Bieniuk zdradził, czego żałuje w swoim związku z Anną Przybylską. Nie powiedział jej jednego…


Anna Przybylska na castingu do agencji modelek w 1994 roku

Anna Przybylska na castingu do agencji modelek w 1994 roku

Anna Przybylska na okładce amerykańskiego Cosmopolitana

Anna Przybylska na okładce amerykańskiego Cosmopolitana

anna przybylska

anna przybylska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×