Gwiazdy na premierze filmu „Interior”: Magdalena Popławska, Helena Norowicz, Karolina Chapko

Gwiazdy na premierze filmu Interior

Gwiazdy na premierze filmu Interior

Gwiazdy spotkały się na premierze filmu Interior. W warszawskim kinie nie zabrakło odtwórców głównych ról, oraz reżysera. Zobacz zdjęcia.

Dzisiejszy wieczór gwiazdy kina mogą zaliczyć do bardzo udanych. Wiele z nich spotkało się podczas premiery filmu Interior. Wydarzenie odbyło się w warszawskim kinie Luna. Na ekranach kin pojawi się on 18 września. W rolach głównych zobaczymy Piotra Żurawskiego oraz laureatkę Złotych Lwów – Magdalenę Popławską. Film wyreżyserował Marek Lechki.

Mam wrażenie, że żyjemy w upudrowanym świecie. Z jednej strony mamy nieograniczoną wolność, z drugiej to miejsce, gdzie toczy się nieustanna, dość brutalna walka – o klienta, o politycznego zwolennika, o posłusznego wydajnego pracownika, o wyznawcę. Paradoksalnie, wolność, o której marzyliśmy, jest na każdym kroku ograniczana. W skomplikowanej polskiej rzeczywistości – gdzie z jednej strony mamy demokrację – ze wszystkimi jej ciemnymi i jasnymi stronami, z drugiej narodowo-religijne ruchy – bohaterowie opowiadają się za czymś czystym, nieskażonym ideologią. Tęsknią za jakąś formą ideału” – tak o swoim najnowszym filmie i jego bohaterach mówi Marek Lechki.

Gwiazdy na premierze filmu Interior

Na czerwonym dywanie dzisiejszego wieczoru pojawili się oczywiście odtwórcy głównych ról. Aktorka postawiła na klasyczną elegancję. Na wydarzeniu pojawiła się w czarnej tunice legginsach i białym żakiecie.

Na uwagę zasługuje stylizacja Heleny Norowicz. Modelka na ten wieczór wybrała czarną długą sukienkę w delikatne kwiaty, oraz sandały na wysokim obcasie. Prezentowała się zjawiskowo.

W warszawskim kinie Luna ponadto pojawili się: Karina Kunkiewicz, Paulina Chapko, Marcin Piętowski i Marek Lechki.

Zdjęcia z wydarzenia możecie zobaczyć w naszej galerii.

Interior: o czym jest film?

Jest to opowieść o trzydziestopięcioletnim Maćku, który pewnego dnia traci wiarę w sens życia. Mężczyzna wcześniej wziął kredyt na mieszkanie i jego życie skupia się tylko na pracy i tym żeby zarobić na kolejną ratę. Pewnego dnia postanawia zemścić się na nieuczciwym pracodawcy i kradnie jego samochód. Tego samego dnia postanowił wybrać się w podróż bez żadnego planu i przygotowania. W kraju trwają przygotowania do obchodów rocznicowych, czynnie zaangażowana jest w nie trzydziestopięcioletnia Magda. Po pewnym czasie ze względu na hipokryzję otoczenia traci swój cały entuzjazm. W wyniku zbiegu okoliczności losy tych dwojga połączyły się.


Magdalena Popławska premiera filmu Interior

Magdalena Popławska premiera filmu Interior

Helena Norowicz premiera filmu Interior

Helena Norowicz premiera filmu Interior

Marek Lechki premiera filmu Interior

Marek Lechki premiera filmu Interior

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×