Nieziemsko przystojny brat Anny Kalczyńskiej wystąpił w „Dzień Dobry TVN”! Wiedzieliście, że będąc dzieckiem grał główną rolę w filmie komediowym?

Anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska

Chyba nikt nie wiedział, że Anna Kalczyńska ma tak przystojnego brata! Filip Kalczyński pojawił się dziś w studiu Dzień dobry TVN i wspominał swoją rolę sprzed lat! Wiemy gdzie zagrał i czym zajmuje się obecnie!

Często zdarza się, że kilka osób w rodzinie marzy o karierze telewizyjnej. Tak było na przykład w rodzinie Anny Kalczyńskiej. Ona została dziennikarką i obecnie jest jedną z ulubionych prowadzących Dzień dobry TVN, a jej brat zadebiutował na szklanym ekranie grając w filmie.

Filip Kalczyński był gwiazdą komediowej produkcji Pawła Trzastki Smacznego telewizorku. Grał tam syna głównych bohaterów, w których wcielili się m.in Piotr Machalica, czy nieżyjąca już wspaniała Gabriela Kownacka. Jak potoczyły się jego losy?

Mężczyzna jako mały chłopiec wolał skupić się jednak na nauce i nie popadać w wir pracy. Zrezygnował z wielkiej kariery aktorskiej. Dziś jako znany reżyser filmów reklamowych postanowił jednak o sobie przypomnieć i w rozmowie ze swoją siostrą na kapanie w śniadaniówce opowiedział o przygodzie jaką przeżył będąc dzieckiem. Obok niego zasiedli m.in Joanna Jabłczyńska, czy Adam Fidusiewicz, który wcielił się w rolę Stasia we W pustyni i w puszczy.

Trzeba przyznać, że Ania ma naprawdę przystojnego brata i nie ukrywamy, że chętnie znów zobaczylibyśmy go na szklanych ekranie. Po tak udanym występie jest to bardzo prawdopodobne!

Zobacz: Justyna Żyła pokazała zdjęcie z mamą. Już wiemy po kim odziedziczyła urodę!

Zobacz: Natalia Kukulska pokazała córkę Laurę po długiej przerwie. Z okazji Dnia Dziecka umieściła przeurocze zdjęcie

Zobacz: Joanna Krupa pokazała badanie USG. Widać dziecko! [WIDEO]


Anna Kalczyńska z bratem Filipem

Anna Kalczyńska z bratem Filipem

Anna Kalczyńska z bratem Filipem

Anna Kalczyńska z bratem Filipem

Anna Kalczyńska z bratem Filipem

Anna Kalczyńska z bratem Filipem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×