Filip Chajzer zabrał syna do „DDTVN”. Pokazał jak 5-latek zachowywał się na planie. Rośnie kolejna gwiazda telewizji?

Filip Chajzer

Filip Chajzer

Filip Chajzer po rozstaniu z partnerką spędza czas z synkiem. Dziennikarz zabrał Aleksandra na plan Dzień Dobry TVN. Co robił 5-latek przez kilka godzin?

Filip Chajzer od lat robi karierę przed kamerami. Zamiłowanie do bycia na wizji, odziedziczył po swoim ojcu Zygmuncie, który od kilku dekad związany jest z telewizją. Dziennikarz szybko odnalazł swoje miejsce i od dawna już związany jest z TVN. Prowadzi poranny program, a jako gospodarz Dzień Dobry TVN na dobre zaskarbił sobie miejsce w sercach fanów. Cechuje go nie tylko profesjonalizm, ale także to, że potrafi nieźle rozbawić widzów.

W ostatnim czasie sporo mówiło się o Filipie nie ze względu na jego karierę, ale życie prywatne. Ulubieniec widzów miał spore problemy w związku, który ostatecznie się rozpadł. U boku Małgorzaty Walczak pierwszy raz zadebiutował na Balu Fundacji TVN. Zakochani nie sformalizowali związku, ale doczekali się synka. W 2017 roku na świcie pojawił się Aleksander.

Filip Chajzer zabrał syna do pracy. Jak zachowywał się Aleksander na planie DDTVN?

Filip Chajzer i jego partnerka wydali jedynie krótkie oświadczenie o rozpadzie związku, a między nimi nie doszło do medialnej burzy. Zgodnie też podzielili się opieką na pięcioletnim synem. Ostatnio chłopiec spędza czas ze swoim tatą. Ten, aby zapewnić mu sporo atrakcji, zabrał go między innymi do Legolandu. Później przyszła pora na kolejne ciekawe dla malucha doświadczenie. Aleksander miał okazję pojawić się na planie Dzień Dobry TVN. Tym razem dziennikarz z ekipą śniadaniówki nagrywali format w Sopocie.

Okazało się, że chłopiec nawet przez chwilę nie sprawił swojemu tacie problemów, a nagrania trwały kilka godzin. Dumny dziennikarz wszystkim postanowił pochwalić się w sieci. Przyznał jednak, że nie obyło się bez pomocy nowych technologii, a chłopiec był zafascynowany jedną z gier.

OFICJALNIE – MAM NAJGRZECZNIEJSZE DZIECKO ŚWIATA. Wstajemy 7:00. Aleks pyta – tato idziemy prowadzić program? ☺️ Na planie Dzień Dobry TVN na plaży w Sopocie od 8:00 do 11:30 nawet raz nie jęknął. Ja nie wiem czym ja sobie zasłużyłem na takie szczęście ☺️ Oczywiście wielkie podziękowania należą się też twórcom gry Farming Simulator oraz całej branży rolniczej.

Fani również nie ukrywali, że są pod wrażeniem tego, że Aleksander tak dzielnie wytrzymał pobyt na planie.

  • Brawo Synek, to po Tacie napewno.
  • Super!!! Bawcie się fajnie.
  • Kochany.
  • Mądrzy rodzice to mądre dziecko.
  • Dobro wraca więc synek grzecznie siedzi i uczy się przyszłego fachu.

Wygląda na to, że 5-latek na planie czuje się jak ryba w wodzie. Myślicie, że podtrzyma rodzinną tradycję i również zwiąże się z telewizją?


Filip Chajzer z synem na planie DDTVN

Filip Chajzer z synem na planie DDTVN

Filip Chajzer z synem w Legolandzie

Filip Chajzer z synem w Legolandzie

Filip Chajzer z synem

Filip Chajzer z synem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×