Szukaj

Filip Chajzer tym razem poważnie. Pokazał zdjęcie z rozmowy do Dzień Dobry TVN: „Ta rozmowa to dla mnie zaszczyt…”

Filip Chajzer zaatakowany na ulicy

Filip Chajzer zaatakowany na ulicy

Filip Chajzer z bohaterem Powstania Warszawskiego

Filip Chajzer często lubi wrzucać śmieszne i intrygujące posty na Facebooka. Tym razem jest bardzo poważny. Udostępnił zdjęcie z panem Stanisławem Brzosko, bohaterem Powstania Warszawskiego po rozmowie dla Dzień Dobry TVN.

Wśród tegorocznych obchodów rocznicy Powstania Warszawskiego jest straszne zamieszanie. Spór a apel smoleński, który miałby być wygłoszono 1 sierpnia nie ustaje. Jedni są za inni bardzo przeciw. Sami jesteśmy ciekawi, jak rozwiążę się ta sprawa. Prezenter miał okazję porozmawiać z jednym z Powstańców. Nie ukrywa, jak wielki szacunek ma wobec walczących o Warszawę, podkreśla, że nigdy nie zapomni tych, którzy oddali krew, by walczyć.

Pan Stanisław Brzosko. Pseudonim „Socha”. Dowódca 2. kompanii Batalionu „Kiliński”. Bohater. Bohater mojego miasta. Ta rozmowa w ramach rocznicowego projektu Muzeum Powstania Warszawskiego to dla mnie zaszczyt. Za każdy kamień Twój Stolico dali krew. Nigdy nie zapomnimy. – napisał pod zdjęciem Filip.

To rzeczywiście ogromny zaszczyt. Pamiętamy i nigdy nie zapomnimy o naszych bohaterach!

Zobacz także: Filip Chajzer odpowiada Agacie Młynarskiej na krytykę wakacji w Polsce. To, co napisał zachwyciło internautów

Filip Chajzer z bohaterem Powstania Warszawskiego

Filip Chajzer z bohaterem Powstania Warszawskiego

Filip Chajzer zebrał z okazji Dnia Dziecka 123 tys złotych

Filip Chajzer z Powstańcem Warszawskim


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×