Szukaj

Filip Chajzer sfotografował synka podczas zabawy z dziadkiem. W tle ogromny salon. Jak mieszka prezenter?

Filip Chajzer, syn

Filip Chajzer, syn

Filip Chajzer na Instagramie pokazał nowe zdjęcie synka. Tym razem maluch spędza wspólnie czas z dziadkiem Zygmuntem. Przy okazji pokazał pokój. Jak mieszka dziennikarz?

Filip Chajzer bardzo poważnie potraktował epidemię koronawirusa w Polsce i od samego początku starał się możliwie jak najwięcej czasu spędzać w domu. Chętnie dzielił się z obserwatorami ciekawymi wpisami, które mogły stanowić dla nich inspirację. W marcu pokazał jeżyka windziarza, który zagościł w Warszawie.

Szybko wrócił do pracy na planie Dzień Dobry TVN. Z programem związany jest od 2011 roku. Przygodę ze śniadaniówką rozpoczął jako reporter, a w 2019 roku dołączył do ekipy prowadzących. Obecnie partneruje mu Małgorzata Ohme.

Filip obowiązki zawodowe dzieli również z rodzicielstwem. Dziennikarz od lat jest w udanym związku z Małgorzatą Walczak, z którą doczekał się syna. Aleksander urodził się 26 października 2017 roku i od tamtej pory regularnie pojawia się na Instagramie ojca.

Zygmunt Chajzer przyłapany na zabawie z wnukiem

Filip Chajzer często udostępnia zdjęcia, na których widoczny jest jego synek. Internauci są zakochani w uroczym maluchu i spotykają się z ciepłą reakcją.

Aleksander jest uroczym chłopcem i to na nim zawsze skupiają się internauci, jednak tym razem zszedł na drugi plan. Filip opublikował zdjęcia, na których jego syn bawi się z dziadkiem klockami lego podczas emisji programu Lego Masters, który prowadzi Marcin Prokop. Fotografia opatrzona została podpisem:

Real masters.

Budowla, którą wykonali panowie, przyciąga uwagę. Tworzenie efektownego zamku z zagrodą dla zwierząt z pewnością zajęło im dużo czasu.

Dziennikarz rzadko pokazuje jak mieszka. Tym razem zrobił jednak wyjątek. Pokój, w którym przebywają jest przestronny. Znajduje się tam niezbędne minimum wyposażenia. Obok długiej komody na białej szafce ze szklanym blatem stoi duży telewizor. Tuż obok znajduje się okno i wyjście na balkon lub taras. Parapet zdobi piękny kwiat. Dodatkowo w pokoju znajduje się niewielki dywan i wygodny skórzany komplet wypoczynkowy.

Gwiazdą wpisu stał się jednak Zygmunt Chajzer, którego trudno poznać na zdjęciu. Zmienił fryzurę i teraz wygląda jak brat Filipa. Dumny dziadek chętnie spędza z Aleksandrem czas. Na jego profilu na Instagramie nie brakuje zdjęć z maluchem.

Pod zdjęciem znalazło się mnóstwo komentarzy internautów, którzy są pod wrażeniem wyglądu pana Zygmunta:

  • Super, najlepsze czasy z dziadkiem. Będzie młody miał co pamiętać bo nie każde dziecko ma takie szczęście, mieć dziadka.
  • Filip, Pan Zygmunt jak Twój brat, odmłodziła go nowa fryzura! Pozdrawiamy rodzinkę!
  • Jeszcze trochę i będziecie wyglądać jak bracia.
  • O rany wygląda jeszcze młodziej niż dawniej ! Pozdrowienia dla Zygi.

Wy też uważacie, że Zygmunt Chajzer wygląda młodziej?


Zygmunt Chajzer, Aleksander Chajzer

Zygmunt Chajzer, Aleksander Chajzer

Zygmunt Chajzer, Aleksander Chajzer

Zygmunt Chajzer, Aleksander Chajzer

Zygmunt Chajzer, Aleksander Chajzer

Zygmunt Chajzer, Aleksander Chajzer

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×