Filip Chajzer pokazał urocze zdjęcie syna! Rośnie łamacz kobiecych serc!

Filip Chajzer dzieci

Filip Chajzer dzieci

Filip Chajzer pokazał syna Aleksandra, z którym wybrał się na wakacje do Władysławowa. Prezenter opublikował rozczulające zdjęcie chłopca na plaży, do którego dołączył uroczy podpis.

Filip Chajzer nie widzi świata poza swoją rodziną. Jego partnerka, Małgorzata Walczak, i syn Aleksander, są dla prezentera wszystkim. Dumny tata, co jakiś czas wrzuca na Instagram zdjęcia chłopca, które spotykają się z bardzo ciepłą reakcją fanów.

Tym razem dowcipny dziennikarz wybrał się do Władysławowa, które jest bardzo popularnym wakacyjnym miejscem wśród Polaków. Jak powszechnie wiadomo, Filip Chajzer jest obdarzony niezwykłym poczuciem humoru i dostrzega zabawne sytuacje nie tylko w pracy, ale i życiu prywatnym. Teraz prowadzący pokazał nam najsłodsze zdjęcie, jakie zobaczycie dziś w Internecie.

Zobacz: Filip Chajzer zwariował?! Sąsiedzi zrobili mu zdjęcie z ukrycia! Na osiedlu gwiazdora trwa gorąca dyskusja!

Można śmiało powiedzieć, że Filip ma świetne wyczucie chwili i powinien zostać fotografem! Prezenter wrzucił na swój Instagram zdjęcie synka, siedzącego na plaży, który małym paluszkiem wskazuje w stronę morza. Urocza fotografia jest podpisana cytatem piosenki legendy disco polo Zenona Martyniuka:

Pan Zenon ma rację… Życie to są chwile <3  – napisał na swoim Instagramie

To jedne z ostatnich sierpniowych chwil pełnych sielanki. Sezon urlopowy dobiega właśnie końca, a już za chwilę Filip Chajzer wraca na plan Dzień Dobry TVN, w którym umilili widzom pierwsze chwile po przebudzeniu, serwując, wraz z Małgorzatą Ohme, najciekawsze kąski przygotowane przez cały zespół redakcyjny. Czekamy na debiut pary na szklanym ekranie.

Zobacz: Filip Chajzer o nagłym zwolnieniu Uli Chincz z “Big Brothera”. Jak obecnie wygląda ich kontakt? [WIDEO]


syn Filipa Chajzera, Aleksander- Instagram

syn Filipa Chajzera, Aleksander- Instagram

Filip Chajzer z synem Aleksandrem- Instagram

Filip Chajzer z synem Aleksandrem- Instagram

Filip Chajzer i Małgorzata Walczak

Filip Chajzer i Małgorzata Walczak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×