Filip Chajzer to ma szczęście do pięknych kobiet! Właśnie pochwalił się NOWĄ partnerką. To już druga po rozstaniu z Małgorzatą Walczak

Filip Chajzer

Filip Chajzer

Filip Chajzer niedawno rozstał się z matką swojego syna, bo wdał się w romans. Już nie spotyka się z kobietą, dla której stracił głowę i związek. Ma za to kolejną partnerkę. Właśnie potwierdził to na Instagramie.

Filip Chajzer to obecnie jedna z najjaśniej świecących gwiazd stacji TVN. Możemy oglądać go na antenie z Gosią Ohme, kiedy prowadzą Dzień Dobry TVN. Widzowie pokochali ten duet za poczucie humoru, dystans do siebie i świetny kontakt z zaproszonymi do studia osobami.

W życiu dziennikarza sporo się ostatnio dzieje. Kilka miesięcy temu rozstał się z partnerkąMałgorzatą Walczak.

Moi drodzy. Wylewne komentowanie życia prywatnego to, jak dobrze wiecie, nie moja bajka. Dlatego wraz z Gosią najbardziej enigmatycznie, jak tylko się da, prosimy o uszanowanie naszych prywatnych decyzji. Dobro dziecka jest dla nas zawsze najważniejsze – napisał Filip.

Wiadomo, że stało się to po tym, jak został przyłapany przez paparazzi na randce z młodą kobietą, która okazała się jego nową  miłością. Związek z Anną M. Jędrzejuk nie przetrwał jednak zbyt długo. Filip nie rozpaczał i już pochwalił się nową partnerką.

Filip Chajzer pochwalił się nową partnerką

Filip Chajzer pochwalił się na Instagramie zdjęciem z Molo w Gdyni Orłowie. Za nim widok na klif, a on z dwoma psiakami na kolanach zapatrzony w dal odpoczywa na ławce.

Patrzę w kierunku nowego i doczekać się nie mogę! Jak wam minął weekend? – napisała na Instagramie.

Pod postem zaroiło się od komentarzy fanów i padło też pytanie o drugiego z czworonogów, którego dziennikarz do siebie tuli.

Ty masz dwa psy? Bo wiem tylko o Rollo, a na fotach z tobą widzę dwa. Coś przeoczyłam? – dopytywała fanka.

W odpowiedzi usłyszała, że zwierzak należy do nowej partnerki. Mało tego, Chajzer jest już na tyle pewien nowej relacji, że już uznaje psa za swojego.

Drugi jest mojej dziewczyny, to znaczy był. Bo już oba nasze – napisał Filip.

Jak widać Filip Chajzer nie zasypia gruszek w popiele i nie traci życia. Ciekawe, kiedy pokaże nową miłość.


Filip Chajzer ma nową partnerkę

Filip Chajzer ma nową partnerkę

Filip Chajzer ma nową partnerkę

Filip Chajzer ma nową partnerkę

Filip Chajzer z psem

Filip Chajzer z psem

Komentarze

 • GośćJola pisze:

  Proponuję zrobić zrzutkę narodową na plastykę twarzy tego pajaca. Normalnego zachowania można się nauczyć,ale taką gębę trzeba koniecznie poprawić.

  • GośćBarbara pisze:

   Jola, pochwal się swoją „przecudną” gębą i zajmij się nią, swoim życiem, bo ocenianie kogoś po zdjęciu, jest tak prostackie, że bardziej być nie może !

  • Gość pisze:

   Zgadzam się

 • &@ pisze:

  Ale co wam do jego życia prywatnego? Nie ułożyło się z jedną, rozeszli się i tyle. Samotność nie jest fajna, więc co w tym złego, że szuka kogoś? Spójrzcie na siebie, na swoich bliskich czy jak bylibyście znani jak, by oceniano wasze życie?

 • GośćMika pisze:

  Tak glupi jak jego wyraz twarzy

 • GośćJola pisze:

  Gdy patrzę na tą jego ,, inteligentną ” twarz, ręce mi opadają .

 • Jahira pisze:

  Obleśny typ i tyle w temacie.

 • Marysia pisze:

  Słabe wychowanie po prostu a teraz wychowuje swojego syna wiec strach pomyśleć co z tego dziecka wyrośnie .

 • Gość pisze:

  Miszczu i love you tak się korzysta z źycia inni nie mają tyle szczęścia zamierzasz obrzydzić ludziom źycie słownie czy wyślesz im swoje fotki śmiejcie się kermit i piggy tato zrobiłem coś gł..piego chyba się nie oźeniłes ha ha i to tyle

  • @@@ pisze:

   Po twoim komentarzu widać, że ktoś cie bardzo w życiu skrzywdził i teraz zamiast korzystać z życia to siedzisz i stukasz komentarze o prywatnym życiu kogos kogo nie znasz. Mam radę – idź na spacer, pooddychaj to może i do ciebie życie się uśmiechnie

 • Henia pisze:

  Lowelas, lowelas, lowelas i brzydal. Jeśli jeszcze dodam, że niezbyt mądry, to cały obraz upadłego człowieka jawi się jak na dłoni. Ktoś, kto nie potrafi zbudować związku, tylko szuka czegoś, czego i tak nie znajdzie, to po prostu beznadziejny typ. Trzeba trzymać się od niego z daleka. Ten człowiek przynosi ból i cierpienie i … nie zmieni się.

  • Gość pisze:

   Sami wchodzicie i czytacie czyli szukacie sensacji więc po co te pląsy gorzkich żali????

  • Gość Teresa 58 lat pisze:

   Pani Heniu. Nie uważa pani czasem, że jego życie to jego sprawa.
   Ps. Kocha zwierzęta. Artykuł o psiakachi to jest tutaj ważne.

  • Gośćeee pisze:

   A ty co przynosisz? Przykład bezmózgu! Jak można krytykować ludzi, ich życie prywatne nie znając ich? Spójrz na siebie, na swoich bliskich i zrób rachunek sumienia

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×