Szukaj

Filip Chajzer żegna się z widzami „DDTVN”. Jego miejsce ma zająć gwiazda TVP. „Miała być niespodzianka”

Filip Chajzer, Dzień Dobry TVN

Filip Chajzer, Dzień Dobry TVN

Filip Chajzer dodał na Instagramie z pozoru niewinny post, którym wywołał spore zamieszanie wśród fanów. Internauci dopytują o szczegóły i mają wielką nadzieję, że to żart. 

Dzień Dobry TVN to jeden z najbardziej lubianych przez widzów formatów. Śniadaniówka od kilkunastu lat przyciąga przed telewizory sporą liczbę fanów. Zawdzięcza to nie tylko ciekawym tematom poruszanym na antenie i merytorycznym materiałom, ale przede wszystkim prowadzącym, którzy z wielkim zaangażowaniem starają się zainteresować fanów tym, co dzieje się na ekranie. Wychodzi im to doskonale, a program od lat cieszy się niesłabnącą oglądalnością.

Filip Chajzer z DDTVN związany jest od 2011 roku. Pierwsze kroki stawiał tam jako reporter, przygotowując dla widzów interesujące nagrania z całej Polski. Był tak bardzo lubiany, że najpierw pojawił się jako prowadzący, podczas wakacyjnego formatu a w 2019 roku produkcja zadecydowała o tym, żeby na stałe dołączył do obsady jako jeden z gospodarzy.

Na ekranie tworzy wspaniały duet z Małgorzatą Ohme. Obydwoje tryskają dobrą energią i ogromną dawką humoru. Gdy pojawiają się w studiu, nie może być mowy o nudzie. Każdy odcinek z nimi to ciekawa przygoda.

Fili Chajzer ogłosił, że odchodzi z Dzień Dobry TVN

Dziennikarz ma już ugruntowaną pozycję w programie i chyba nikt nie wyobraża sobie, by mogło go tam zabraknąć. Kilka tygodni temu, gdy Marzena Rogalska zdecydowała się odejść z konkurencyjnego formatu, czyli Pytania na śniadanie, pojawiły się plotki, że ma ona zastąpić Filipa w Dzień Dobry TVN. Gospodarz programu szybko odniósł się do tych doniesień i uspokoił fanów.

Nie ma w tym nawet grama prawdy, więc spokojnie – skomentował sprawę.

Dzisiaj jednak sam postanowił wywołać trochę medialnego szumu. Pochwalił się zdjęciem prosto z żaglówki i oznajmił, że wyrusza w rejs dookoła świata, a jego miejsce w śniadaniówce ma zająć największy gwiazdor TVP, czyli Tomasz Kammel. Wcześniej taką informację w śniadaniówce przekazał Marcin Prokop:

Historyczne zdjęcie. Kapitan Roman Paszke @romanpaszkeofficial, dyrektor mojego rejsu dookoła świata założył właśnie ostatnie trytytki (zwane też w innych regionach Polski trytkami) na szekle. Kapitan Filip Chajzer w morze wychodzi o 11:00 z mariny w Gdyni. Przede mną 12 miesięcy samotnego rejsu. Spotkania z Polonią w kolejnych portach na trasie. Trasa jest dostępna na stronie @dziendobrytvn. Nie życzmy powodzenia kapitanowi. Życzmy dobrze Polsce. Oraz Tomkowi Kammelowi @tomaszkammel, który zastąpi teraz kapitana na lądzie. Miała być niespodzianka, ale redaktor Prokop @_marcinprokop_ już się wysprzęglił na antenie -podpisał zdjęcie.

Oczywiście wszystko okazało się primaaprilisowym żartem prowadzącego, ale fani w komentarzach cały czas dopytują, czy aby na pewno nie żegna się z programem. Trzeba przyznać, że gdyby Tomek Kammel pojawił się w Dzień Dobry TVN, byłby to kolejny historyczny transfer, jakiego dokonali przed laty Marcin Prokop w parze z Dorotą Wellman.


Filip Chajzer

Filip Chajzer

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer z policją w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer z policją w Dzień Dobry TVN

Filip Chajzer - Dzień Kobiet 2021

Filip Chajzer - Dzień Kobiet 2021

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×