Filip Chajzer zakpił z gwiazd na Zanzibarze: „Po co latać, pieniądze wydawać”. Pokazał, jak wyglądają jego wakacje

Filip Chajzer

Filip Chajzer

Filip Chajzer to dziennikarz obdarzony niebywałym poczuciem humoru. Właśnie po raz kolejny udowodnił, że ma ogromny dystans do świata. Odniósł się do pobytu polskich gwiazd na Zanzibarze.

Filip Chajzer to jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzy i zarazem ten, który wzbudza ogromną sympatię fanów. W 2013 roku dołączył do ekipy Dzień Dobry TVN. Tam stworzył duet razem z Małgorzatą Ohme. Ta para prowadzących udowodniła, że jest nie tylko bardzo profesjonalna, ale też pełna poczucia humoru. Gdy oni prowadzą program, przed telewizorami gromadzą się prawdziwe tłumy. Dziennikarze udowodnili, że potrafią żartować również z siebie i wielokrotnie pokazali dystans.

Filip jest też niezwykle popularny w social mediach. Jego sława z ekranu szybko przeniosła się do mediów społecznościowych. Profil na Instagramie, który prowadzi, obserwuje ponad 817 tys. internautów, co jest doskonałym wynikiem. Gospodarz DDTVN wielokrotnie już dał świadectwo temu, że popularność potrafi wykorzystać w słusznej sprawie. Angażuje się on w wiele akcji charytatywnych, za co ogromnie wdzięczni są mu fani.

Filip Chajzer o artystach latających na Zanzibar

Odkąd zaczęła się pandemia, gwiazdy jeszcze chętniej podróżują za granicę. Jednym z kierunków, które wybierają szczególnie często, jest Zanzibar. Popularnością cieszy się zwłaszcza jeden z hoteli prowadzony przez Polaka. Niestety w ostatnim czasie był on bohaterem sporego skandalu. Pomimo tego grupka polskich artystów zdecydowała się spędzić tam sylwestrową noc. Wśród nich byli: Natalia Kukulska, Małgorzata Socha, Anna Dereszowska, Tomasz Ciachorowski i Magdalena Różczka. Pochwalili się oni zdjęciem z Tanzanii i spotkali się z krytyką. Kilka słów na ich temat napisała między innymi Ilona Łepkowska.

Filip Chajzer również postanowił poruszyć ten temat, ale zrobił to jak zwykle w bardzo humorystyczny sposób i z ogromnym dystansem. Dziennikarz opublikował selfie z Dzień Dobry TVN, na którym widzimy, jak oddaje się w ręce makijażystki. Zażartował, że dzięki jej pomocy ma Zanzibar na miejscu.

I po co to latać na te Zanzibary pieniądze wydawać @kasiaczaja_makeup w 15 min namalowała mi wakacje na twarzy i tylko co 5 min musi „dotapetowywać” opaleniznę – napisał.

Post wywołał sporo zabawnych reakcji, a fani w komentarzach zostawili mnóstwo emotikonek  z rozbawionymi do łez buźkami.


Filip Chajzer

Filip Chajzer

Małgorzata Socha, Natalia Kukulska, Anna Dereszowska, Magdalena Różczka i Tomasz Ciachorowski na Zanzibarze

Małgorzata Socha, Natalia Kukulska, Anna Dereszowska, Magdalena Różczka i Tomasz Ciachorowski na Zanzibarze

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×