Filip Chajzer przypadkowo znalazł się na trasie marszu równości. „Słychać już syreny z policyjnych transporterów”. Niepokojąca relacja

Filip Chajzer na marszu LGBT

Filip Chajzer na marszy LGBT

Filip Chajzer na Instagramie zrelacjonował marsz równości w Łodzi, na której trasie znalazł się zupełnie przez przypadek. Co napisał na Instagramie?

Filip Chajzer, to jeden z najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce, który w duecie z Małgorzatą Ohme, prowadzi Dzień Dobry TVN. Jest też wnikliwym obserwatorem otaczającej rzeczywistości, czemu niejednokrotnie dał wyraz. Wcześniej był między innymi  reporterem stacji, więc nieźle wyostrzył sobie zmysł dostrzegania tego, co się wokół niego dzieje.

Jest wrażliwy na ludzką krzywdę, często angażuje się w akcje charytatywne, dba o pamięć o naszych bohaterach narodowych. Często na jego profilu pojawiają się informacje o potrzebujących wsparcia osobach. Doczekał się nawet wyjątkowego podziękowania za empatię.

Nie szczędzi też fanom szczegółów z życia osobistego. Niedawno zdobył się na dramatyczne wyznanie i opowiedział o depresji, z która przyszło mu się zmierzyć. Na szczęście dzięki profesjonalnemu wsparciu udało mu się zapanować nad swoim życiem, więc nadal cieszy widzów śniadaniówki, a także internautów swoimi wyjątkowymi postami.

Właśnie zrelacjonował, co się działo na trasie parady równości, na której znalazł się przez przypadek.

Filip Chajzer na trasie parady równości w Łodzi

Mimo że zdjęcie jakie pojawiło się na Instagramie Filipa, pokazuje go uśmiechniętego, pozującego z uczestnikami marszu, opis już nie jest taki optymistyczny. Chajzer podaje niepokojące szczegóły.

Niczym nie zmącone łódzkie, leniwe, sobotnie, popołudnie nagle przecina śmigło helikoptera. Jest głośno i pojawia się mały niepokój. Śmigłowiec, który zatrzymuje się nad Twoją głową zazwyczaj stawia więcej pytań niż daje odpowiedzi. Zaraz potem słychać już syreny z policyjnych transportowych Mercedesów, a idący ulicą samozwańczy strażnik moralności krzyczący w groteskowym szale – „chłopak dziewczyna normalna rodzina” zwiastuje to co nadchodzi. Okazało się, że stoję na trasie łódzkiej parady równości. Kilka minut później dostaje już konkretne pytanie – Panie Filipie, czy Pan nas wspiera? Pytanie zadaje mi emerytka, która przyszła tu ze swoim synem. Syn trzyma tęczową flagę, a pani parasolkę w tej samej kolorystyce. Odpowiadam, że jasne. Bo przecież jak nie wspierać miłości. W każdej postaci. Pozdrawiam Łódź. To jest świetne miasto ( zachowano pisownię oryginalną).

Internauci komentują post ulubieńca:

  • Bo każdy ma prawo wyboru nie krzywdząc przy tym drugiego człowieka.
  • Brawo panie Filipie.
  • Nie można nikgo oceniać za miłość.

Jak widać Filip Chajzer nie ustaje w swoich działaniach, żeby chociaż odrobinę nasz świat stał się lepszy.


Filip Chajzer na paradzie równości w Łodzi

Filip Chajzer na paradzie równości w Łodzi

Filip Chajzer, Małgorzata Walczak

Filip Chajzer, Małgorzata Walczak

Filip Chajzer - niespodzianka pod studiem Dzień dobry TVN

Filip Chajzer - niespodzianka pod studiem Dzień dobry TVN

Komentarze

  • Gość pisze:

    Ocieplanie wizerunku level hard

  • Gość pisze:

    Taki live nie znam ale kazdy źyje po swojemu po meczu źyczono śmierci moim dzieciom i tego samego źycze hejterom bo jak mawia klasyk dzieci się nie tyka ksieza adwokaci generaly i inne darmozjady się obraziły ok wzruszające i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×