Szukaj

Ulubieniec widzów nagle zniknął z TVN. Opowiedział o walce z chorobą. „Czas spłacić dług losowi”

Małgorzata Ohme

Małgorzata Ohme

Koronawirus nie oszczędza gwiazd. O walce z chorobą poinformował jeden z ulubieńców Polaków. Fani są zachwyceni postawą, jaką zaprezentował na Instagramie.

Druga fala pandemii koronawirusa nie oszczędziła gwiazd. Z COVID-19 walczyli już m.in. Dorota Gardias, Maryla Rodowicz, Kasia Zielińska, Radosław Majdan i Katarzyna Sokołowska. Na szczęście wszystkim wymienionym udało się wrócić do formy bez większych problemów. Tylko pogodynka TVN-u skarży się na powikłania spowodowane SARS-CoV-2.

Gardias nie była jedyną gwiazdą Dzień Dobry TVN, która zaraziła się koronawirusem. Niedawno o problemach ze zdrowiem informowała Anna Kalczyńska. Okazuje się, że również Filip Chajzer musiał stawić czoła wirusowi z Wuhan.

Filip Chajzer pokonał koronawirusa. Jakie miał objawy?

Pod koniec października media obiegła informacja o pilnych zmianach w obsadzie Dzień Dobry TVN. Widzowie śniadaniówki na jakiś czas musieli pożegnać się z Chajzerem, którego zastąpił redakcyjny kolega – Damian Michałowski. To on przez kilka wydań występował u boku programowej partnerki Filipa – Małgorzaty Ohme.

Para została bardzo ciepło przyjęta przez widzów, ale odpowiedź na pytanie, co działo się z Chajzerem pozostawała zagadką. Aż do dzisiaj. Na profilu dziennikarza na Instagramie pojawił się komunikat, w którym opowiedział o powodach zniknięcia z ekranu. Wspominał o objawach, jakie towarzyszyły mu w czasie walki z koronawirusem. W przypadku prezentera choroba przebiegała w miarę łagodnie.

Trafiło mnie w październiku. Covid w moim przypadku objawił się na szczęście jedynie ostrym bólem głowy, zmęczeniem, sennością i delikatną gorączką.

W dalszej części wpisu Filip zaapelował do ozdrowieńców, by poszli w jego ślady i zdecydowali się wesprzeć chorych, oddając osocze. Na podobny krok zdobył się prezydent Andrzej Duda, a wcześniej w tym temacie wypowiedziała się Dorota Gardias.

Dziś czas spłacić dług losowi. Przeszedłem kwalifikację i zgodnie z apelem lekarzy oddaję osocze. Tłum w stacji krwiodawstwa świadczy o tym, że umiemy być solidarni i bezinteresowni. No prawie – mam dostać aż 9 czekolad, byle niegorzkich. Jak się okaże, że mam dużo przeciwciał będę mieć w domu czekoladowe makrokeszendkery. Do zobaczenia w kolejce. BĄDŹMY RAZEM W TYM TRUDNYM CZASIE.

Publikacja Chajzera została bardzo pozytywnie odebrana przez internautów. Wielu cieszy się z jego powrotu do formy i na wizję, inni zaś podziwiają zaangażowanie w sprawy potrzebujących.

Brawo Filip.


Filip Chajzer miał koronawirusa

Filip Chajzer miał koronawirusa

Filip Chajzer w Dzień Dobry TVN

Filip Chajzer w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×