Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Pachnie zaręczynami! Paparazzi przyłapali Arka Milika w sklepie jubilerskim. A wcześniej na zakupach z Jessicą Ziółek
Pachnie zaręczynami! Paparazzi przyłapali Arka Milika w sklepie jubilerskim. A wcześniej na zakupach z Jessicą Ziółek

Pachnie zaręczynami! Paparazzi przyłapali Arka Milika w sklepie jubilerskim. A wcześniej...

Pachnie zaręczynami! Paparazzi przyłapali Arka Milika w sklepie...

Cały świat łapie się za głowę! Nikt nie zauważył królowej Elżbiety II na portrecie z chrztu księcia Louisa! Co za niedopatrzenie!
Cały świat łapie się za głowę! Nikt nie zauważył królowej Elżbiety II na portrecie z chrztu księcia Louisa! Co za niedopatrzenie!

Cały świat łapie się za głowę! Nikt nie zauważył królowej Elżbiety...

Cały świat łapie się za głowę! Nikt nie...

Cały Internet ryknął śmiechem. Wystarczył jeden mały szczegół na plakacie polskiego filmu! „Szczyt żenady”
Cały Internet ryknął śmiechem. Wystarczył jeden mały szczegół na plakacie polskiego filmu! „Szczyt żenady”

Cały Internet ryknął śmiechem. Wystarczył jeden mały szczegół na plakacie polskiego...

Cały Internet ryknął śmiechem. Wystarczył jeden mały szczegół...

Dziś piątek, 20.07.2018

Facebook zablokował profil Filipa Chajzera! Poszło o TO zdjęcie z dzieckiem!

Filip Chajzer, Facebook, blokadaFilip Chajzer ma zablokowane konto na Facebooku

Dzisiejszy dzień nie jest łaskawy dla Filipa Chajzera. Dziennikarz, który niedawno powitał na świecie synka Aleksa chciał pochwalić się na Facebooku zdjęciem z dość, przyznajmy to, zabawnym podpisem. Niestety, komuś poczucie humoru Filipa i przytoczony przez niego żart sytuacyjny nie spodobały się do tego stopnia, że… zgłosił zdjęcie! O co chodziło?

Chajzer pokazał na swoim profilu zdjęcie z synkiem. W tle, na ekranie telewizora, wyświetlana była akurat słynna reklama proszku do prania z Zygmuntem Chajzerem w roli głównej:

Kiedy z rana się zesr?eś a dziadek ma już gotowe rozwiązanie ? – napisał pod fotografią

Fanów dziennikarza nieźle to ubawiło, ale wśród chichoczących pod nosem użytkowników znalazł się najwyraźniej taki, któremu nie w smak były podobne żarty. Kilka chwil później zdjęcie zniknęło z Facebooka, a Filip zamieścił kolejny wpis:

I tak oto pierwszy raz w życiu Facebook zablokował mi konto. To kara za naruszenie zasad społeczności FB. Zasady naruszyło zdjęcie dziecięcej rączki z dziadkiem w tle oraz komentarz z emotką?. Zdjęcie zostało usunięte a posty mogę dodawać tylko z konta jednego z moich adminów (taka luka blokady). Pozwolę sobie naruszyć standardy jeszcze raz. Człowieku, który to zrobiłeś – jesteś idiotą. Dla przykładu. Kiedy zgłaszałem stronę, która urządziła mistrzostwa Polski w obrzydliwym obrażaniu Papieża Jana Pawła II w odpowiedzi przeczytałem, że strona nie narusza standardów społeczności. To zdecydujcie się – co jest dla was standardem.

Gdy próbował udostępnić zdjęcie kolejny raz – sytuacja się powtórzyła. Tym razem Chajzer powiadomił o tym fanów na swoim Instagramie. Również tam zamieścił zdjęcie, które stało się przyczyną całego tego zamieszania.

Myślicie, że ktoś chciał zrobić mu na złość?

Uszczęśliwiony Filip Chajzer po narodzinach syna pochwalił się pogodnym zdjęciem, dołączył również bardzo wzruszający wpis!

Ukochana Filipa Chajzera po raz pierwszy o narodzinach dziecka! Jej słowa naprawdę wzruszają!

Filip Chajzer znowu zaskakuje! Prezenter wie jak pomagać potrzebującym!Lubisz Filipa Chajzera?

Komentarzy: 4


Jacek | 20 listopada 2017, 21:55

Filip dla mnie jesteś Mega Gość !
Ja jestem tym szczęśliwym człowiekiem który nie posiada facebook-a to taki mój przejaw wolności. Ale rozumiem i szanuje to że niektórzy ludzie muszą go posiadać.
Czytam tu niektóre posty i zgadzam się w zupełności z tym że jedno zaprzecza drugiemu – ale to takie polskie !
Krzyczą że to nie katolickie i takie tam i wychodzą z założenia że jak Cię oplują a potem pójdą się wyspowiadać i usłyszą pikanie i powiedzą Bóg zapłać to dalej w kieszeni maja klucze do świętego Piotra – Błahahahahahah 🙂
Fenomenalne jest to że kultywują coś czego sami nie robią nie wspominając że nie rozumieją, przykład: choćby 10 przykazań ! – myślę że dalszy komentarz jest zbędny 🙂
Czasy przyszły straszne – synonim choćby tolerancja nie występuje już dziś nawet w Leksykonie wyrazów obcych !
Polska tolerancja zaczyna się i kończy w tej chwili na poziomie wiary – wszyscy którzy są innego wyznania bądź w ogóle nie wierzący są ludźmi gorszego sortu – TO STRASZNE CO SIĘ W TYM KRAJU PRAWI I DZIEJE!!!!!!!!!!!


Gość | 20 listopada 2017, 15:18

Biedny ten Hajzer całe życie pod górkę wieczne stąpanie po krawędzi losu


Gość | 20 listopada 2017, 09:23

Zawiść was zżera LUDZIE!!!!!!


sami się podjecie wrogowi na tacy | 20 listopada 2017, 05:28

I bardzo dobrze … Kiedyś zdjęcia pokazywało się tylko rodzinie, a teraz wszyscy wszystkim , całemu światu…, i piszą dosłownie o każdym „piarnięciu” , kto z kim, gdzie jak i kiedy . Ludzie są sobie winni ,że aż debi lni , bo obnażają siebie, swoje rodziny i przyjaciół, swoje myśli i plany, a potem się dziwią skąd taki jeden czy drugi psychopata o nich wie wszystko, czy też chociażby brukowce…


Dodaj komentarz
×