Już po zaręczynach! Filip Chajzer poprosił młodszą o 13 lat partnerkę o rękę. Pochwalił się pierścionkiem

Filip Chajzer

Filip Chajzer

Filip Chajzer jest zaręczony. Dziennikarz spotyka się z młodszą o 13 lat Julią, z którą wybrał się ostatnio w romantyczną podróż na Malediwy. Tam zdecydował się na poważną deklarację. 

Filip Chajzer to jeden z najbardziej lubianych dziennikarzy, który od kilku lat współpracuje z TVN. Ogromną popularność przyniosła mu rola prowadzącego Dzień Dobry TVN, gdzie pojawia się przed kamerami razem z Małgorzatą Ohme. Ten duet wyjątkowo dobrze się dobrał, ponieważ oprócz pracy łączy ich nie tylko podobne poczucie humoru, ale także przyjaźń. Na karierę syn Zygmunta Chajzera nigdy nie mógł narzekać, ale w jego życiu prywatnym pojawiło się ostatnio mnóstwo zawirowań.

Filip kilka miesięcy temu rozstał się z Małgorzatą Walczak, z którą doczekał się synka. Tuą po tym, jak tabloid opublikował jego zdjęcia z tajemniczą partnerką, do sieci trafiło oświadczenie prezentera śniadaniówki.

Moi drodzy. Wylewne komentowanie życia prywatnego to, jak dobrze wiecie, nie moja bajka. Dlatego wraz z Gosią najbardziej enigmatycznie, jak tylko się da, prosimy o uszanowanie naszych prywatnych decyzji. Dobro dziecka jest dla nas zawsze najważniejsze – napisał Filip.

Filip Chajzer jest zaręczony. Było romantycznie

Filip nie ukrywa już, że jest w nowym związku. Portalowi Pudelek jakiś czas temu udało się ustalić, że spotyka się z młodszą o 13 lat Julią.

Ma na imię Julia i niedawno skończyła 25 lat. Jest spoza branży. Filip poznał ją w internecie i zamieszkał z nią po zaledwie kilku tygodniach znajomości. Ostatnio byli razem w Trójmieście, czym zresztą Filip sam chwalił się na Instagramie – mówił informator portalu.

Od jakiegoś czasu dziennikarz nie pojawia się w śniadaniówce, a to wszystko przez urlop. Postanowił on nieco odpocząć i wyjechał na Malediwy skąd chwalił się pięknymi zdjęciami.

Okazuje się, że na egzotycznych wakacjach towarzyszyła mu nowa ukochana. Tam doszło też do poważnej deklaracji. Jak donosi portal Pudelek Filip zdecydował się na oświadczyny. Prezenter miał pochwalić się tym w redakcji, będąc jeszcze na urlopie.

Filip nie robi z tego tajemnicy. Jeszcze na urlopie pochwalił się w redakcji zaręczynami i przesłał kilku osobom zdjęcie, na którym szczęśliwa Julia pokazuje pierścionek zaręczynowy – zdradza informator portalu.

Filip w rozmowie z Dzień Dobry TVN opowiedział też o swojej metamorfozie i tym, dlaczego zdecydował się przefarbować włosy. Właśnie wtedy pierwszy raz wspomniał o tym, że ma narzeczoną.

Za każdym razem odwlekałem to w czasie. Ostatnio jednak, gdy byłem u fryzjera, powiedział: „Filip to dzisiaj!”. I się na to zgodziłem. Moja narzeczona jest zachwycona tą metamorfozą – powiedział.

Pozostaje czekać, aż Filip pochwali się pierwszym oficjalnym zdjęciem z Julią, a może nawet pokaże fanom pierścionek.


Filip Chajzer u fryzjera

Filip Chajzer u fryzjera

Filip Chajzer ma nową partnerkę

Filip Chajzer ma nową partnerkę

Filip Chajzer zgubił psa

Filip Chajzer zgubił psa

Komentarze

 • Gość Bożena pisze:

  Ma tak porządnych rodziców a sam jest głupkowatym dupkiem, ojciec nie widzi że jest z nim coś nie tak.
  Jak wróci po tym miłosnym urlopie znowu będę oglądać jego głupia gębę w TVN.

 • GośćMaria Magdal pisze:

  Wygląda jak facet z pod budki z piwem kolorek na twarzy jest a włosy jak u Ciepłego chłopca a Fuj be

 • Gość pisze:

  Temu to już odpieprza na maxa!

 • Gość pisze:

  Najlepsze z tego jest to ,że.wszystkie informacje na temat Filipa sprzedaje była jego asystentka Sylwia P. Zawsze chciała wskoczyć w rolę jego kobiety

 • Gość pisze:

  5 miesięcy po rozwodzie , a już zaręczony , facet ma tempo , ale na niego nie wylewa się hejt jak na np.Krolikowskiego albo Kurzajewskiego , dlaczego ?

  • Anna pisze:

   Ja widzę ogromną różnicę między Królikowskim i Chajzerem a p. Kurzajewskim, który jest normalnym, poważnym mężczyzną, a nie niedojrzałym chłoptasiem, jak ci wcześniej wymienieni.

 • Gość pisze:

  Jak inni uroda kwestia gustu nie ma co się cofac do przeszkola tylko brać miłosci pełnymi garściami ann tour wietnam bruksels progi na autostradzie parkingi na 100 osobówek i kontrola itd w zelzate towar nie sobie sami woźą tez moge leźec i pachniec za mln na miesiąc i to tyle

 • Gość pisze:

  jak można kochać tak wewnętrznie obrzydliwego człowieka.

 • Gość Toja pisze:

  No sorry, brzydki człowiek z brzydkim wnętrzem. Kiepski gust ma panienka.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×