Filip Chajzer rozpocznie pracę poza „DDTVN”. Media aż huczą od plotek. „Na pewno przyciągnie nową widownię”

Filip Chajzer

Filip Chajzer

Ale wieści! Internet huczy od wieści o nowej pracy Filipa Chajzera. Wyobrażacie go sobie w tym miejscu? Fani Dzień Dobry TVN mają powody do niepokoju?

Filip Chajzer od kilku lat pracuje jako prowadzący śniadaniówkę Dzień Dobry TVN, gdzie pojawia się u boku Małgorzaty Ohme. Ostatnio narobił fanom niezłego stracha! Wszystko przez krwawy wypadek ze swoim udziałem. Zaraz po przebudzeniu, nadepnął na kieliszek, znajdujący się tuż obok łóżka. Co więcej, poszedł w tym stanie do pracy, co było skrajnie złym wyborem. W trakcie trwania programu źle się poczuł. W studiu był obecny lekarz, który zbadał go i zabrał do kliniki, gdzie go zoperował.

Na samym początku zeszłego tygodnia dziennikarz poinformował fanów o powrocie do pracy.

Jutro @dziendobrytvn, które tym razem zamierzam poprowadzić od początku do końca. Dziś dr Łukasz Preibisz zdjął mi z giry ostatnie szwy i noga jest prawie jak nowa. Przy okazji okazało się, że doktor jest jednym z najfajniejszych ludzi jakich znam i teraz zastanawiam się na jaki zabieg wrócić do @preibisz_skindoctors. Botox odpada, zmiana skandynawskiego chłodnego blondu też – napisał.

Filip Chajzer pójdzie do nowej pracy?!

Nowe informacje ws. Filipa przekazał tabloid Fakt. Jak ustaliła redakcja, jest on poważnie brany pod uwagę jako następca Michała Kempy w Mam talent! (więcej o jego odejściu przeczytacie tutaj). Chajzer miałby prowadzić show w duecie z niezawodnym Marcinem Prokopem. Na korzyść Filipa wpływa to, że ma spore grono fanów, przy czym jest obyty z pracą przed kamerą.

Rozmowy trwają, a Filip wypadł na razie najlepiej. Poza tym jest lubiany i na pewno przyciągnie się dzięki niemu przed telewizory nową widownię — powiedział Faktowi informator z TVN.

Nie wiemy, czy gdyby już przeszedł do Mam talent!, dalej wypełniałby swoje obowiązki w Dzień Dobry TVN. Pocieszające jest to, że jego kolega, Prokop, jest w stanie pogodzić pracę w dwóch miejscach.

Zanim Filip rozwieje wątpliwości dotyczące swojej przyszłości, jego wierni fani będą się niepokoić.


Filip Chajzer wraca do DDTVN

Filip Chajzer wraca do DDTVN

Filip Chajzer z narzeczoną

Filip Chajzer z narzeczoną

Filip Chajzer z narzeczoną

Filip Chajzer z narzeczoną

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×