Jak mogli jej to zrobić? Przesadzili z retuszem okładki książki Anny Lewandowskiej! Lawina krytycznych komentarzy: „Zezik!”

Zdjęcie (1) Jak mogli jej to zrobić? Przesadzili z retuszem okładki książki Anny Lewandowskiej! Lawina krytycznych komentarzy: „Zezik!”

[1/7] Anna Lewandowska

Zdjęcie (2) Jak mogli jej to zrobić? Przesadzili z retuszem okładki książki Anny Lewandowskiej! Lawina krytycznych komentarzy: „Zezik!”

[2/7] Anna Lewandowska w różowym stroju

Zdjęcie (3) Jak mogli jej to zrobić? Przesadzili z retuszem okładki książki Anny Lewandowskiej! Lawina krytycznych komentarzy: „Zezik!”

[3/7] Anna Lewandowska na meczu Polska-Armenia

Zdjęcie (4) Jak mogli jej to zrobić? Przesadzili z retuszem okładki książki Anny Lewandowskiej! Lawina krytycznych komentarzy: „Zezik!”

[4/7] Anna Lewandowska kibicuje podczas meczu Polska-Armenia

Zdjęcie (5) Jak mogli jej to zrobić? Przesadzili z retuszem okładki książki Anny Lewandowskiej! Lawina krytycznych komentarzy: „Zezik!”

[5/7] 4. Anna Lewandowska

Zdjęcie (6) Jak mogli jej to zrobić? Przesadzili z retuszem okładki książki Anny Lewandowskiej! Lawina krytycznych komentarzy: „Zezik!”

[6/7] Ile Anna Lewandowska zarobi na ciąży?

Zdjęcie (7) Jak mogli jej to zrobić? Przesadzili z retuszem okładki książki Anny Lewandowskiej! Lawina krytycznych komentarzy: „Zezik!”

[7/7] Anna Lewandowska z prezentami z okazji 28 urodzin

Komentarze

×