Szukaj

Odmieniona Maffashion chwali się nową fryzurą. Fryzjer nieźle się namęczył, ale fani nie byli zachwyceni

Maffashion drastycznie zmieniła fryzurę

Blogosfera ma się w Polsce naprawdę dobrze, a najpopularniejsze blogerki modowe nie mają na co narzekać. Zarabiają setki tysięcy na swoich profilach, zwiedzają świat, pozują w kampaniach największych marek i są obsypywane prezentami tylko po to, by zareklamowały je na swoich social mediach. To ciężka praca, ale również bardzo satysfakcjonująca. Niestety, jak każda publiczna funkcja, niesie za sobą nie tylko zachwyty, ale również ostrą krytykę.

Fani śledzą każde posunięcie swoich idolek i w zależności od nastrojów, wychwalają je pod niebiosa lub boleśnie krytykują. To drugie spotkało niedawno Maffashion, która pochwaliła się zdjęciami nowej fryzury. Blogerka przedłużyła włosy i nadała im cieplejszy odcień, a choć na zdjęciach prezentowała się naprawdę dobrze, Internauci nie zostawili na niej suchej nitki:

  • Przygnębiające jest to jak ładna dziewczyna zrobiła z siebie kolejna kopię z taśmy produkcyjnej. Zamiast pokazywać młodym dziewczynom ze należy się akceptować i podkreślać oryginalność swojej urody, to takie młode osoby uznają ze jedynie powiększone wary, zrobiony nos i blond włosy oznaczają piękną kobietę.
  • Bez urazy ale zdecydowanie Cię wolę w twojej naturalnej długości włosów.
  • Troszkę jest mi smutno, że aż tak nie do poznania
  • Cieplejszy odcień tak, długość nie
  •  jesteś nie do poznania. Znikł Twój pazur i zadziorny look niestety
  • Niestety ta indywidualność zniknęła.  Szkoda, że ta “twojość” zniknęła. Wcześniej byłaś naprawdę ładna i ciekawa, natomiast teraz wyglądasz jak masa innych instagramowych dziewczyn. Niby nadal ładna, ale już taka sama jak wiele innych
  • Halina coś ze sobą zrobiłaś nie wiem co

Przesadzają, czy Maffashion naprawdę zbyt zmieniła swój wygląd?

Epidemia atakuje gwiazdy! Rusin, Kayah, Szostak i Maffashion walczą z paskudną chorobą!

Ostro! Maffashion rozpaliła Instagram ponętną sesją w bikini! Film z plaży odbiera mowę!

Gwiazdy na prezentacji kolekcji Louis Vuitton: Karolina Szostak, Maffashion, Anna Jurksztowicz


Jak Ci się podoba nowa fryzura Maffashion?

×