Szukaj

Konferencja Fame MMA 4: Lil Masti pokazała Marcie Linkiewicz gdzie raki zimują! Tak gorąco jeszcze nie było! [WIDEO]

Za nami pierwsza konferencja prasowa przed Famw MMA 4! Na spotkaniu z reporterami nie zabrakło głównych gwiazd wydarzenia: Marty Linkiewicz i Lil Masti! Jak można było się spodziewać, nie obyło się bez kontrowersyjnych zachowań dziewczyn. W powietrzu latał słownik poprawnej polszczyzny!

Marta Linkiewicz chyba powinna zmienić zawód. Zamiast zajmować się promowaniem produktów na Instagramie może lepiej niech skupi się na walkach MMA? Jej poprzedni występ na ringu, w którym w ciągu niecałe dwie minut „sprowadziła do parteru” Esmeraldę Godlewską okazał się hitem. Jej fani, których ma setki tysięcy wykupili płatną transmisję i oglądali z zaciekawieniem swoją idolkę. Nic więc dziwnego, że ona sama musiała zgarnąć za to fortunę.  Z takiego samego powodu, zgodziła się na kolejny pojedynek:

To spoko przygoda. Ja lubię wyzwania. Mam dużo wolnego czasu. Dużo na tym zarobię, więc czemu nie. (…) Czuję, że to po prostu świetna oferta i przygoda.

Na konferencji prasowej nie zabrakło także jej przeciwniczki Lil Masti, czyli Anieli Bogusz. Kobieta dała się poznać jako raperka promująca bardzo wulgarne treści i teledyski w sieci. Kariera muzyczna jednak jej nie wypaliła i postanowiła zająć się sportem. Od kilku tygodni dzielnie trenuje i nie wyobraża sobie innego wyniki, jak takiego, że to ona wygra z Martusią. Ponadto już zdążyła pokazać pazurki. Na spotkanie przyniosła słownik poprawnej polszczyzny, a wręczając go Linkiewicz powiedziała:

Wjeżdża pierwszy prezencik. Mam dla Ciebie słownik poprawnej polszczyzny, bo ty masz zawsze na wszystko tylko wywalone.

Linkiewicz nie była zachwycona prezentem i… rzuciła go przed siebie. W dalszej części nie wytrzymała napięcia i oblała Lil Masti wody, a ta… oddała jej podwójną porcją.

Zobaczcie całą konferencję z udziałem dziewczyn! Walka już 22 czerwca!

Zobacz: Marta Linkiewicz miała bolesny wypadek! Tak skończyła się jej jazda po alkoholu! [WIDEO]

Zobacz: Marta Linkiewicz nagrała piosenkę, która przejdzie do historii! Ledwo wydukała tekst, a i tak jest hit internetu [WIDEO]

Zobacz: Pijana Esmeralda Godlewska żali się na przegraną walkę! “No k*rwa”. Oskarża sędziego i żąda rewanżu! [WIDEO]


Kim jest Marta LInkiewicz?

Kim jest Marta LInkiewicz?

Kim jest Marta LInkiewicz?

Kim jest Marta LInkiewicz?

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×