„Fame czy shame”. TVN startuje z nowym reality-show. 10 polskich gwiazd zamieszka w jednej willi

Fame czy shame

Fame czy shame

Fame czy shame to nowy program, który zadebiutuje na Player.pl. Kiedy? Na czym będzie polegać? Michał Gała, Marta Rentel, Filip Zabielski... Kto jeszcze wystąpi?

Fame czy shame to program, którego jeszcze nie było. Jak podają Wirtualnemedia.pl, to autorski pomysł Player.pl i agencji DDOB, która odpowiada za jego realizację, dobór twórców, produkcję i scenariusz.

10 celebrytów młodego pokolenia zamieszka ze sobą przez osiem tygodni. Wprowadzą się do domu w Konstancinie-Jeziornie. Na uczestników będą czekać wyzwania. Ich wynik zdecyduje, czy dana osoba spędzi dzień w grupie fame, czyli obdarzonej luksusami, czy w shame pozbawionej wygód. W wykonywaniu zadań będą przeszkadzać goście. Osoba, która w ciągu tych dwóch miesięcy zgromadzi najwięcej punktów, może zdobyć główną nagrodę.

O tym, że taki program powstaje, informuje biuro prasowe Grupy TVN Discovery Polska. Zdradza, że widzowie będą mieli wpływ na program:

Program ma charakter „live” i „on-line” – mamy większą swobodę niż przy produkcjach antenowych, stąd scenariusz też jest elastyczny. Bierzemy pod uwagę taką możliwość, że niektóre elementy będą zmieniane w trakcie jego trwania, aby jeszcze bardziej zaskakiwać widzów. Ideą programu jest też współpraca z fanami, jeśli widzowie podsuną nam dobry pomysł, my go spróbujemy zastosować – komentuje dla Wirtualnychmediów. 

Fame czy shame — kto weźmie udział?

Premiera odbędzie się w czwartek, 25 czerwca 2020. Znani są już pierwsi uczestnicy. To m.in. Michał Gała (uczestnik Top model), Marta Rentel (influencerka), Filip Zabielski (youtuber), Łukasz „Blondino” Książkiewicz (Hotel Paradise). Podczas programu będą mogli opuszczać willę, a także korzystać z mediów społecznościowych. Utrzymywanie relacji z followersami dobrze wpływa na punktację. Można dostać za to dodatkowe bonusy.


Olga Kaczkowska, Michał Gała, Kinga Wawrzyniak

Olga Kaczkowska, Michał Gała, Kinga Wawrzyniak

Łukasz

Łukasz "Blondino" Książkiewicz w programie Fame czy shame

Filip Zabielski w programie Fame czy shame

Filip Zabielski w programie Fame czy shame

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×