Tajemnicza dolegliwość dziesiątkuje gwiazdy polskiego rapu. Mata pod kroplówką, a inni?

Fala zachorowań wśród raperów

Fala zachorowań wśród raperów

Sobel, Mata i Szpaku odwołali swoje koncerty. Wyjaśniają to problemami zdrowotnymi. Fala zatruć zdziesiątkowała polskich raperów. Co się dzieje?

Tajemnicza choroba zdziesiątkowała polskich raperów. Odwołują koncerty, a o kłopotach informują w sieci. Wszystko zaczęło się tuż po zakończeniu występów podczas Sun Festival w Kołobrzegu. Niepokojące objawy zmusiły niektórych z nich do skupienia się na swoim zdrowiu, a także rezygnację z występów. Co spowodowało dolegliwości?

Fala zatruć wśród raperów. Co się dzieje?

Zaplanowane na ten tydzień koncerty odwołało kilkoro twórców, którzy wcześniej gościli w Kołobrzegu. Wśród nich między innymi: Sobel, Mata i Szpaku. Objawy przypominają zatrucie pokarmowe. W niektórych przypadkach konieczne było podobno nawet podłączenie kroplówki, aby zapobiec odwodnieniu.

Szpaku miał zagrać koncert w czwartek w Toruniu, a w piątek w Krakowie. Oba wydarzenia zostały odwołane z powodu choroby muzyka.

Przykro mi, ale rozłożyła mnie choroba i nie jestem w stanie zobaczyć się z wami w Toruniu i Krakowie – pisał raper w mediach społecznościowych.

O dolegliwościach pisał także Sobel:

Kochani! Strasznie przykro mi to pisać, ale od 2 dni nie mogę zbić gorączki i coś, co początkowo wydawało się niegroźne, okazało się poważniejsze oraz zaraźliwe. Aktualnie połowa zespołu zmaga się z zatruciem.

Organizator wydarzenia napisał:

Zaplanowany na dziś, 4 sierpnia 2022 r. koncert Sobla w Szczecinie zostaje przełożony z powodu choroby artysty — poinformował organizator koncertu rapera w Szczecinie.

Z kolei zdjęcie Maty i jego kolegi z zespołu, podłączonych do kroplówki w pokoju hotelowym miało się ukazać na instagramowym profilu grupy Gombao33, publikacji już nie znajdziecie, ale wygląda na to, że także ich złapała niedyspozycja.

Okazuje się, że winę może ponosić hotelowa restauracja, co zasugerował w mediach społecznościowych producent Deemz:

Pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją, w której szama z 5-gwiazdkowego hotelu doprowadziła do tak dużej ilości zatruć – napisał.

Fala upałów ma wpływ także na jakość jedzenia. Trzeba być zawsze czujnym, nawet w miejscach, gdzie nie podejrzewamy problemów.


Mata - Bestsellety Empiku 2021

Mata - Bestsellety Empiku 2021

Mata

Mata

Sobel

Sobel

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×