Szukaj

Real Madryt pogrążony w wielkiej żałobie! Trener królewskich – Zinedine Zidane stracił ukochanego brata

Brat Zinedine Zidane

Brat Zinedine Zidane

Nad ranem w sobotę zmarł najstarszy brat wybitnego szkoleniowca Realu Madryt – Zinedine'a Zidane'a. Faird Zidane miał 54 lata, a o jego nagłej śmierci poinformował klub trenera.

Na oficjalnej stronie hiszpańskiego klubu Real Madryt niespodziewanie pojawił się bardzo smutny komunikat. Okazało się , że w sobotę nad ranem po długiej chorobie zmarł ukochany brat Zinedine’a Zidane’aFaird Zidane miał 54 lata, od dłuższego czasu zmagał się z choroba nowotworową. Brat trenera królewskich odszedł w swoim domu otoczony rodziną, która czuwała nad nim do ostatniej chwili.

W piątek stan Faird Zidane znacznie się pogorszył, tego dnia jego młodszy znany brat Zinedine’a Zidane’a opuścił zgrupowanie Realu Madryt w Montrealu i natychmiast poleciał do Hiszpanii. Do tej pory nikt nie znał oficjalnego powodu tak nagłego wyjazdu szkoleniowca, jednak jego klub sportowy doskonale wiedział, że Zinedine poleciał pożegnać się z umierającym bratem. Ten fakt  wyszedł na jaw w niedzielę. Na stronie klubu pojawił się wzruszający wpis informujący o minucie ciszy dla zmarłego Farida Zidane’a, starszego brata trenera:

Wszyscy członkowie pierwszego zespołu Realu Madryt przed treningiem uczcili minutą ciszy zmarłego Farida Zidane’a, starszego brata naszego trenera Zinedine’a – czytamy na stronie.

Były gwiazdor reprezentacji Francji jeszcze nie odniósł się oficjalnie do śmierci swojego najstarszego brata. Fani piłki nożnej z całego świata są pogrążeni w wielkim smutku.

 

Cristiano Ronaldo i piłkarze Realu Madryt są już w Warszawie [Wideo]

 

Jest decyzja w sprawie transferu Cristiano Ronaldo. Ktoś tu się nieźle wkurzy…

Zinedine Zidane został twarzą znanej marki odzieżowej! [wideo]


Zinedine Zidane stracił brata Faird Zidane

Zinedine Zidane stracił brata Faird Zidane

Zinedine Zidane

Fotografia: ONS

Zinedine Zidane

Fotografia: ONS

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×