Szukaj

Rodzina George’a Michaela bardzo ostro o Fadim Fawazie. „Kłamie w sprawie śmierci! To ZERO nie dostanie ani centa!”. Są dowody

Fadi Fawaz George Michael śmierć

Fadi Fawaz George Michael śmierć

Fadi Fawaz kłamie w sprawie śmierci George’a Michaela?

Śmierć George’a Michaela była dla nas wszystkim szokiem. Świat nadal tęskni, a tymczasem najbliżsi artysty zaczynają tradycyjne przepychanki – kuzyn George Michaela – Andros Georgiou w ostry sposób zanegował wszystkie doniesienia i informacje jakie wypłynęły zaraz po jego śmierci od Fadiego Fawaza.

Próbowałem się powstrzymywać i nie komentować jego (Fadiego) tweetów, które zobaczyłem w mediach, ale im więcej czytam i dowiaduję się o nim, tym bardziej nie mogę się nie odzywać – napisał Andros na swoim Facebooku.

Pod koniec grudnia 2016 na Twitterze pojawiła się seria wpisów Fawaza, w których miał twierdzić, że Michael kilkakrotnie próbował wcześniej popełnić samobójstwo, oraz że byli niemalże nierozłączni.

Kochaliśmy się bardzo i byliśmy ze sobą prawie 24 godziny na dobę….I w końcu mu się udało…próbował kilka razy popełnić samobójstwo…jedyną rzeczą jakiej pragnął było samobójstwo…

Fawaz zaczął mętnie tłumaczyć, ze ktoś włamał się na konto i że to nie on jest autorem szokujących postów. Andros zareagował na słowa byłego aktora porno:

Przede wszystkim on nie był z Yog’iem (przezwisko George’a) 24 godziny na dobę, a tego dnia kiedy to się wydarzyło nawet nie mieszkali razem, Fawaz mieszkał w jednym z Yog’a domów w Londynie. Dlaczego nie spędzili razem Świąt? Dlaczego Fadi spał w samochodzi? Za dużo pytań. Każdego dnia jestem coraz bardziej wściekły z powodu tych kłamstw, które czytam. Mam nadzieję, że to zero nie dostanie ani centa z pieniędzy Yog’a, jakiekolwiek pieniądze ma otrzymać powinny trafić od razu do jednej z instytucji charytatywnych, które wspierał Yog. Gdyby tylko miał wokół siebie innych ludzi, ta tragedia by się nie wydarzyła.

Nam jest strasznie przykro, ze Geroge’a już nie ma z nami i wolelibyśmy nie czytać tych wzajemnych oskarżeń. Dajcie już spokój, panowie!

Zobacz: Nowe fakty w sprawie śmierci George’a Michaela. Co działo się po znalezieniu ciała muzyka?
Kuzyn George'a Michaela krytykuje Fadiego Fawaza

Kuzyn George’a Michaela krytykuje Fadiego Fawaza

Fadi Fawaz oszukuje media?

Fadi Fawaz oszukuje media?


George Michael śmierć. Kiedy pogrzeb?

George Michael śmierć. Kiedy pogrzeb?

George Michael i Fadi Fawaz

George Michael i Fadi Fawaz

Fadi Fawaz i George Michael

Fadi Fawaz i George Michael

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×