Fabienne Wiśniewska ledwo skończyła 18 lat, a już zmaga się z poważnym nałogiem. Zdradziła ją relacja na Instagramie

Fabienne Wiśniewska, Mandaryna, Michał Wiśniewski

Fabienne Wiśniewska, Mandaryna, Michał Wiśniewski

Fabienne Wiśniewska udostępniła na Instagramie relację, a jej fanów zaniepokoił jeden szczegół. Czy córka Michała Wiśniewskiego i Mandaryny musi mierzyć się z poważnym nałogiem?

Córka Marty Mandaryny Wiśniewskiej i Michała Wiśniewskiego powoli wkracza do show-biznesu. To właśnie sławni rodzice 18-latki o oryginalnym imieniu Fabienne, lata temu wciągnęli ją w świat przemysłu rozrywkowego, pokazując życie całej rodziny w programie TVN Jestem jaki jestem. Pierwsza edycja reality show była emitowana wiosną 2003 roku, a druga – rok później. Widzowie z całej Polski mogli wówczas obserwować ślub lidera zespołu Ich Troje i jego żony Mandaryny, a także narodziny ich dzieci. Program okazał się prawdziwym hitem początku XXI wieku.

Urocza, mała dziewczynka, którą fani Wiśniewskiego zapamiętali z programu, wyrosła na piękną kobietę. Dziś Fabka – jak mówią o niej najbliżsi – jest już pełnoletnia i snuje plany na dorosłe życie. Młoda celebrytka wspólnie z ojcem wzięła ostatnio udział w czwartym odcinku programu Wielka Ucieczka. Uczestnicy show, występujący w parach, wcielają się w role zbiegłych więźniów, ściganych przez trzech strażników. Fabienne i Michał Wiśniewscy podczas programu musieli mierzyć się z kilkoma wyzwaniami. Okazało się między innymi, że mieli kłopot z obsługą… automatu do zakupu biletów w warszawskim metrze.

To była niesamowita przygoda i fajnie się współpracowało z tatą, nigdy wciągu jednego dnia nie zrobiliśmy razem tak wiele dziwnych rzeczy. No i do tego pierwszy raz jechałam tirem – mówiła o występie w programie Fabienne.

Czy Fabienne Wiśniewska pali papierosy?

Córka Mandaryny i lidera zespołu Ich Troje aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, na którym udało jej się zgromadzić już ponad 30 tysięcy obserwatorów. Na swoich social mediach nastolatka dzieli się swoim beztroskim życiem, udostępniając interesujące zdjęcia i relacje, a jej fani chętnie komentują publikacje, zasypując swoją ulubienicę wieloma komplementami.

Jedna z ostatnich stories, która pojawiła się na jej profilu, poważnie zaniepokoiła fanów nastoletniej influencerki. Okazuje się, że Fabienne w wieku zaledwie 18 lat musi mierzyć się z poważnym nałogiem. Na udostępnionym przez młodą gwiazdę nagraniu widzimy, jak z radością zaciąga się papierosem elektronicznym, puszczając słynnego „dymka”.

Ciekawe, co na to jej rodzice.


Fabienne Wiśniewska

Fabienne Wiśniewska

Fabienne Wiśniewska

Fabienne Wiśniewska

Fabienne Wiśniewska

Fabienne Wiśniewska

Komentarze

 • DaGuSiA pisze:

  Jeju jaki nałóg,bez przesady, jeżeli mówić o nałogach to poruszajcie uzależnienia wśród wszystkich nastolatków ! Jadąc do pracy widzę mnóstwo nastolatków z elektronicznym papierosem ,to plaga.Jest młoda, ładna,ma po prostu lepszy start a jak zwykle będą się ludzie czepiać i dopisywać wady itd to się robi nudne🤮

  • Jasiu pisze:

   A później taka „gwiazda” stanie przed kamerą i mówi że ją kamerują a szyny były złe. Takie gwiazdy są nie warte nawet funta kłaków.

  • GOŚĆ pisze:

   Jeżeli ona jest ładna to ty nie masz poczucia estetyki

 • Gośćbolek pisze:

  Gwiazda?Jakie wykształcenie ma i gdzie pracuje,jakie osiągnięcia?

  • Daro pisze:

   Oj tam oj tam, od razu po bandzie, młoda, niby ładna to po co jej wykształcenie, teraz inaczej może osiągać cele. „Wykształci” się jak już zużyje wszystkie atrybuty po rodzicach i swojej młodości /świeżości. Niektórzy posłowie w 3-4 miesiące osiągają tytuł magistra.

  • Gość pisze:

   Ma wiele osiągnięć tanecznych, pracuje w zespole u mamy i taty chyba też, i aplikuje na ASP. Nie jestem za tym,żeby każdą trochę bardziej znaną osobę nazywać gwiazdą,ale wytykanie takich rzeczy(ja nie wiem, z zazdrości?) młodej osobie, nie należącej do jakieś patologii szczycącej się głupkowatymi filmikami, jest zbędne…mniej jadu i będzie git 😉

  • Gośćaliko pisze:

   Co za kretyński artykuł. Jest pelnoletnia to jej sprawa i jej zdrowie

 • Gość pisze:

  Pusta tak jak reszta Ala celebrytów

 • Gość pisze:

  Jak oni robią sensację , puszcza dymka ico z tego .

 • Gośćnlw pisze:

  W sumie jest już dorosła..wiadomo że każdy nałóg to nałóg..ale w tak młodym wieku to jeszcze chyba nie uzależnienie poza tym e papieros nie uzależnia.. to tylko para wodna …gorzej jakby jakieś narkotyki brala

 • Gość pisze:

  Kolczyk w nosie, nic dodać , wiadomo kto to jest i co sobą reprezentuje. Unikam takie dziewczyny.

  • Gość2 pisze:

   ??? Oceniasz ludzi po kolczyku w nosie i niby wszystko o niej wiesz takie szufladkowanie świadczy o…

  • Gość pisze:

   Serio? Kolczyk w nosie mam od 2001 i jakoś rozumu mi nie ubyło

  • Gość pisze:

   Bo stary dziad jesteś.

  • Gość pisze:

   Gość z kolczykiem w nosie – inni będą oceniać, co ci ubyło. Ale za wiele tego rozumu nie było, to i niewiele mogło ubyć..

 • Gość pisze:

  ,, młoda gwiazda,, hahaaahaaaa

  • GośćT pisze:

   To jest najlepsze- jeszcze nic nie osiągnęła, niczego nie wypracowała, a już…. gwiazda.

 • Gość pisze:

  Co kogo obchodzą dzieci , celebrytów Jastrzębie i pudle osiągnęły najniższy poziom pisząc o takich osobowościach.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×