Szukaj

Z trudem poznaliśmy córkę Wiśniewskiego i Mandaryny! Fabienne ma nową mroczną fryzurę! Oj, chyba weszła w okres buntut

Fabienne Wiśniewska metamorfoza

Fabienne Wiśniewska metamorfoza

Fabienne Wiśniewska w czarnych włosach

Córka Michała Wiśniewskiego i Mandaryny zmieniła fryzurę. Fabienne Wiśniewska ma czarne włosy. Nastolatka wkroczyła w okres buntu, który wyraża odważną fryzurą. Za jej metamorfozę odpowiada Kajetan Góra.

Wygląda na to, że przed Michałem WiśniewskimMartą Wiśniewską zaczyna się zupełnie nowy okres w życiu. I choć para od lat nie jest już razem, wciąż łączy ich coś, o czym nie sposób zapomnieć – dzieci. Pociechy słynnego małżeństwa wyrosły przez lata i nie są już słodkimi berbeciami. Najlepiej widać to po Fabienne Wiśniewskiej, która w ostatnich miesiącach przeszła kilka naprawdę spektakularnych metamorfoz.

Fabienne wkroczyła w okres dojrzewania, który często przeraża rodziców na całym świecie. Nastolatki zaczynają mieć własne zdanie i opinie, chcą być widziane, słyszane i szanowane, a swoją osobowość wyrażają coraz odważniej. Fabienne kilkukrotnie w ciągu ostatnich lat zmieniała swoją fryzurę, ale tym razem naprawdę zaszalała i na pierwszy rzut oka widać, że chce być traktowana poważnie. Koniec z warkoczykami i kolorowymi włosami. Tym razem młoda panna Wiśniewska postawiła na odważne cięcie i jeszcze odważniejszy kolor.

Za jej przemianą stoi Kajetan Góra, ulubiony fryzjer gwiazd. Fabienne ścięła swoje długie włosy do bardzo modnej ostatnio długości i przefarbowała się na tak ciemny brąz, że na pierwszy rzut oka wygląda na czerń.

Jak wam się podoba w takim wydaniu?

Wielkie zamieszanie z udziałem Michała Wiśniewskiego w „Tańcu z gwiazdami”! Tylko u nas oficjalny komentarz gwiazdora!

Tak wygląda pokój córki Michała Wiśniewskiego! Vivienne pokazała swoje królestwo!

Nastoletnia córka Michała Wiśniewskiego zrobiła sobie tatuaż na pół ręki! Zaskoczyła czymś jeszcze!

Michał Wiśniewski ze wszystkimi dziećmi na świątecznym zdjęciu. Największa gwiazda? Prawie jej nie poznaliśmy! Ale zmiana!


Córka Michała Wiśniewskiego w czarnych włosach

Córka Michała Wiśniewskiego w czarnych włosach

Fabienne Wiśniewska zmieniła fryzurę

Fabienne Wiśniewska zmieniła fryzurę

Nowa fryzura córki Michała Wiśniewskiego i Mandaryny

Nowa fryzura córki Michała Wiśniewskiego i Mandaryny

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×