Szukaj

Córka zabrała się za włosy Michała Wiśniewskiego. Fabienne zaimponowała internautom. Wyszło perfekcyjnie

Fabienne, Michał Wiśniewski

Fabienne, Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski opublikował zdjęcie, na którym widać, że ma świetny kontakt z córką, Fabienne. Okazuje się, że już od najmłodszych lat to właśnie ona dbała o jego nienaganny wygląd. Sami spójrzcie.

Michał Wiśniewski blisko trzydzieści lat temu założył razem z Jackiem Łągwą zespół Ich Troje. Muzycy przez kilka lat występowali z Magdą Femme, później jej miejsce zajęła Justyna Majkowska. Na tę chwilę wokalista występuje u boku Anny Świątczak.

Zespół przez lata zgromadził wokół siebie grono wiernych fanów, którzy interesują się nie tylko jego zawodowymi osiągnięciami, ale i życiem prywatnym lidera, a to jest bardzo kolorowe. Wiśniewski jest jedną z niewielu gwiazd w Polsce, które aż pięciokrotnie stawały na ślubnym kobiercu.

Michał jest ojcem pięciorga dzieci – Etiennette Anny, Xaviera Michała, Fabienne Marty, Vivienne Vienny oraz Falco Amadeusa. Mimo wielu błędów w przeszłości z każdym z nich ma świetny kontakt.

Córka Michała Wiśniewskiego farbuje mu włosy

Znakiem rozpoznawczym muzyka od początku jego kariery na scenie są ogniście czerwone włosy. Wiśniewski ma na swoim koncie kilka spektakularnych metamorfoz – przed laty miał czarne, pomarańczowe, zielone, różowe, a nawet pastelowe pasma na głowie. Mimo to po każdej zmianie w krótkim czasie wracał do swojego „naturalnego” koloru.

Fani od lat zasypują Michała pytaniami, w których dociekają, w jaki sposób pielęgnuje czuprynę oraz jakiej farby używa. W najnowszym wpisie na Instagramie udzielił dokładnej odpowiedzi na te pytania.

Michał w najnowszym poście nie tylko zdradził, jak dba o włosy, ale i pokazał, jak przebiega cały ten proces. Okazuje się, że Wiśniewski oddaje się w ręce najlepszego fryzjera-kolorysty, którym jest… Fabienne.

Dziewczyna, mając zaledwie 13 lat, dbała już o to, aby jej tata zawsze zachwycał nienaganną fryzurą. Gdy tylko nadarza się okazja, chętnie farbuje ojcu włosy.  Na zdjęciach widać, że oboje świetnie się przy tym bawią.

Jak widać 4 lata temu w Londynie moim osobistym fryzjerem była @fabbka. Często dostaję pytanie: jak Twoje włosy wytrzymały te 21 lat farbowania i czym farbujesz? Może raz na zawsze: Używam TONERA a nie farby @directions_hair_colour Fire & Poppy Red. I teraz już zawsze będę odsyłał do tego posta. Uff.

Pod zdjęciem w krótkim czasie pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani zachwalają urodę Fabienne oraz dzielą się swoimi pomysłami na to, jak otrzymać podobny kolor:

  • O dzięki! A ja to bibułę rozpuszczałam i farbowałam tym.
  • Niezastąpiona pomoc!
  • Czerwona moc.
  • Co jak co, ale dzieciaki to ma Pan przepiękne. Wszystkie!
  • Lubię cię w czerwonych włosach Michaś.

Efekt końcowy był satysfakcjonujący. Uśmiech Michała nie pozostawia wątpliwości, że Fabienne doskonale poradziła sobie w roli fryzjera.


Fabienne farbuje włosy Michała Wiśniewskiego

Fabienne farbuje włosy Michała Wiśniewskiego

Fabienne farbuje włosy Michała Wiśniewskiego

Fabienne farbuje włosy Michała Wiśniewskiego

Fabienne farbuje włosy Michała Wiśniewskiego

Fabienne farbuje włosy Michała Wiśniewskiego

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×