Ex-członek One Direction obraził Polaków na koncercie?
Wirtualna Polska

Członek One Direction obraził Polaków na koncercie? Jego fani masowo odwracają się od niego po tych słowach

Louis Tomlinson (One Direction)

Louis Tomlinson (One Direction)

Ex-członek One Direction obraził Polskę? Jego wypowiedź podczas koncertu rozzłościła fanów z naszego kraju. Duża część z nich obróciła się przeciwko niemu.

Wirtualna Polska

One Direction to zespół, który funkcjonował w latach 2010-2016 i wylansował w tym czasie wiele hitów. Jednym z członków OD był Louis Tomlinson. Wokalista, po wstrzymaniu działalności boysbandu, zdecydował się kontynuować solową karierę, co przyniosło mu jeszcze większy rozgłos.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Brytyjczyk ma na koncie jeden albumy solowy i kilka międzynarodowych tras koncertowych. W lutym tego roku rozpoczął serię występów promujących płytę pt. Walls. W jej ramach odwiedził Poznań. Polski koncert gwiazdora odbył się na początku kwietnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Niestety nie był właściwie zorganizowany.

Gazeta Wyborcza podała, że w sali, gdzie wystąpił Tomlinson, zabrakło okien, przez co fani tracili przytomność i po prostu nie czuli się tam komfortowo.

Ludzie nie mdleją tylko dlatego, że długo kolejkowali, ale tam jest taki ścisk, nie ma czym oddychać – powiedział jeden z fanów zacytowanych przez dziennikarzy „GW”.

Nic więc dziwnego, że polscy słuchacze One Direction nie mieli sił, by dopingować idola. Tomlinson niestety nie wykazał się zrozumieniem. Słowa wypowiedziane przez niego na koncercie w Manchesterze wywołały nietypową reakcję części polskich fanów.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Louis Tomlinson obraził Polskę?

Jak podaje Plotek, muzyk powiedział Anglikom, że są o wiele głośniejsi niż Polacy. Nasi rodacy stworzyli hasztag #staryjestoverparty, pod którym zamieszczają na Twitterze krytyczne opinie pod adresem Louisa, zarzucając mu, że zlekceważył Polskę. To tylko niektóre wypowiedzi dodane w ostatnim czasie przez fanów:

 • Nie byliśmy najgłośniej. Nie zdążyliśmy. Nienawidzę gościa, co nagle polubił jakiś Manchester bardziej niż Polskę i postanowił gadać, że byli głośniej niż my.

 • Oczywiście, że było mu za cicho, ale louder krzyknąć, to nie łaska, bo my jasnowidze mamy się lirwa domyśleć, że mu za cicho. Co może ty się na koncercie wróżbity Macieja spodziewałeś?

 • To ja piłam kur*** wodę po 9754747 osób żeby ci nie zemdleć na koncerciku tym twoim, a ty tak mi się kur*** odwdzięczasz?

 • Typ myśli że Manchester jest lepszy, ale kur*** to ten sam, który myśli ze Anglia nie jest w Europie, nie ma od takich co wiele wymagać.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

A wy co myślicie na ten temat?


Louis Tomlinson

Louis Tomlinson

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Louis Tomlinson

Louis Tomlinson

Louis Tomlinson

Louis Tomlinson

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • Ot5 pisze:

  Skoro ludzie obrazaja sie za takie rzeczy to MOIM zdaniem nie powinni nazywać sie fanami …..

 • Gość pisze:

  To się nazywa przeinaczanie fani nie mają problemu do Lou więc lepiej się zajmijcie czymś innym

 • louie pisze:

  Jastrząb post, skoro olaliście wcześniej przyjazd Lou do Polski to zamilczcie nadal. Polskie media uczciły ciszą występ tego artysty, więc teraz darujcie sobie pisanie krytycznych tekstów. Nie obchodzi Was jesgo twórczość, macie gdzieś jak fajnym i dobrym jest człowiekiem to nie wypowiadajcie się !

  • Gość pisze:

   Skoro nie potrafiliście zwrócić uwagi na jego przyjazd do Polski wcześniej, to z łaski swojej pozostańcie cicho, bo ani nie byliście w stanie zrobić porządnego researchu przed dodaniem tego syfu ani jak widać nie znacie pojęcia żart i sarkazm. 🙂

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • Gość pisze:

  To wszystko było ironią której państwo nie zrozumieli. fani nie maja żadnego problemu. Jak nie umiecie korzystać z mediów społecznościowych to nie widzę dla was przyszłości w zawodzie

  • Gość pisze:

   ’Gazeta Wyborcza podała, że w sali, gdzie wystąpił Tomlinson, zabrakło okien, przez co fani tracili przytomność i po prostu nie czuli się tam komfortowo.\' ja myślę, że Louis powinien przyjechać przed koncertem i wybić te okna specjalnie dla gazety wyborczej…. Skoro koncert się tam odbył to sala spełniała wszystkie warunki BHP… Ludzie mdleli bo siedzieli po 12h przed koncertem pod hala czy klubem…. Zarówno w Łodzi i jak i Poznaniu….

 • Gość pisze:

  dlaczego usuwacie komentarze fanów? bo piszą że ten artykuł jest niesłuszny?

 • Gość pisze:

  O tym lolku za kilka lat nikt nie będzie pamiętać.

  • Gość pisze:

   Nikt się od Louisa nie odwrócił, ten # był tylko i wyłącznie w celach humorystycznych. Ani Louis nie powiedział żadnego negatywnego słowa o nas ani my szczerze nie napisaliśmy niczego negatywnego o nim. Tamte tweety były po prostu ŻARTAMI fanów. Ten artykuł jest po prostu żałosny. Nie macie o czym pisać więc szukacie sensacji obrażając niewinne osoby. Usuńcie to, bo żal patrzeć na takie idiotyzmy. I na przyszłość radzę poczytać Z WIARYGODNYCH ŹRÓDEŁ jaki ktoś jest naprawdę, zanim oczernicie go w taki sposób.
   A i zapoznajcie się z pojęciem sarkazm i żart, bo widać, że tego też nie rozumiecie.

 • Gość pisze:

  a kim ty jestes zeby tak o kims mowic?

 • Gośćpati pisze:

  Kocham cię kochanie moje

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×