Ewel0na zafundowała sobie operację plastyczną. Na święta zrobiła nowy nosek. Jej chłopak też poprawił urodę

Ewel0na z Warsaw Shore – operacja plastyczna nosa

Ewel0na z Warsaw Shore – operacja plastyczna nosa

Ewelina z Warsaw Shore jest jedną z najbardziej rozpoznawanych uczestniczek programu. Celebrytka postanowiła zainwestować w swój wygląd. Właśnie pochwaliła się nagraniem z kliniki, w której poddała się operacji nosa. Jej ukochany też zdecydował się na zabieg upiększający.

Ewelina Kubiak jest doskonale znana widzom z kontrowersyjnego programu Warsaw Shore. Urodzona w 1992 roku celebrytka pojawiała się w nim od samego początku, czyli od 2013 roku. To właśnie wtedy wystartowała pierwsza edycja show.

Bohaterami produkcji są młodzi ludzie, których łączy zamiłowanie do imprez i zabawy. Na castingach wybrano 4 kobiety i 4 mężczyzn, którzy razem bawili się w stołecznych klubach, a ich poczynania były czujnie śledzone przez kamery programu. Podczas programu imprezowicze mieszkali w jednym domu, a większość z nich nie krępowała się pokazać nawet najbardziej pikantnych szczegółów ze swojego życia. Na ekranach telewizorów nie brakowało kontrowersji.

Ewelina była jedną z najbardziej rozpoznawanych przez widzów postaci. W mediach występuje pod pseudonimem Ewel0na. W pierwszych odcinkach programu pojawiła się ze sporą nadwagą.

Paweł z Warsaw Shore całuje się z Eweliną

Ewelina Kubiak w 2013 roku

Po pewnym czasie nadmiar kilogramów zaczął jej przeszkadzać. W 8 miesięcy udało jej się zrzucić aż 16 kilogramów, co bardzo spodobało się jej fanom. Teraz celebrytka inwestuje w zabiegi chirurgiczne.

Ewel0na z Warsaw Shore pokazała nos po operacji

Ewel0na postanowiła nie tylko powalczyć z nadwagą, ale nieco zmienić rysy twarzy. O ile na samym początku do poprawienia swojego wyglądu decydowała się tylko na zbiegi, w których wykorzystywane są kwas hialuronowy i botoks, to od niedawna oddaje się także w ręce chirurgów plastycznych. Najpierw zdecydowała się na operację powiększenia biustu, a teraz postanowiła iść o krok dalej i zoperowała sobie nos.

Celebrytka tuż przed świętami wyjechała do Turcji, gdzie przebywa w klinice i funduje sobie nowy wygląd. Na jej Instastory właśnie pojawiło się nagranie prosto ze szpitalnego łóżka, na którym pozuje z zakrwawionym po zabiegu nosem. Screeny opublikował jako pierwszy Pudelek.

Hej, kochani. Żyję. Mam się coraz lepiej. Mam tutaj naprawdę świetną opiekę. Jak widzicie, trochę tego jest. Najbardziej nie mogę się doczekać, jak będę mogła Wam wszystko pokazać, gdy wszystko będzie wygojone. Powiem Wam, że moje nowe ciało pomimo opuchlizny, zachwyca – mówi wybudzona z narkozy.

W Stambule gwiazda Warsaw Shore nie zameldowała się sama. Towarzyszy jej ukochany Artur Jabłoński, który również zdecydował się na jakąś upiększającą operację. Już nie możemy się doczekać, żeby zobaczyć Ewel0nę w nowej odsłonie.


Ewelina Kubiak po operacji nosa

Ewelina Kubiak po operacji nosa

Ewelina Kubiak po operacji nosa

Ewelina Kubiak po operacji nosa

Ewelina Kubiak po operacji nosa

Ewelina Kubiak po operacji nosa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×